Xerox, Müşterilerine Sözleşme Yaşam Döngüsü Yönetimi Kabiliyetleri Sunmak için LinkSquares ile Stratejik Ortaklık Kurduğunu Duyurdu.

NORWALK, Conn. —  Xerox, şirketin Veri Yakalama ve İçerik Hizmetleri tekliflerinin bir parçası olarak, ABD’deki müşterilerine, sözleşme yaşam döngüsü yönetimi (CLM) becerilerini sunmak adına LinkSquares ile yeni bir stratejik ortaklık yapacağını duyurdu. Bu ortaklık, Xerox Ventures’ın bu yılın başlarında LinkSquares‘e yaptığı ikinci yatırımın devamı niteliğinde olacak.

Xerox’un Veri Yakalama ve İçerik Hizmetleri, gelişmiş çok kanallı veri yakalama ve süreç otomasyonu sunarak, müşterilerin daha bilinçli ve daha proaktif iş kararları vermelerini sağlamak için bilgileri ihtiyaç anında kullanıma sunar. Ortak çözüm, kullanıcıların sözleşmeleri taramalarını, dijitalleştirmelerini, dönüştürmelerini, geliştirmelerini ve müşterileriyle olan sözleşme süreçlerinde verimliliği artırmak için bunları LinkSquares CLM platformunda kullanılabilir hale getirmelerini sağlar.

Xerox Küresel Teklif Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Tracey Koziol, “LinkSquares, sözleşme yönetiminde lider bir şirket olarak genel anlamda ayrık bir sistemi otomatikleştirirken, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları nedeniyle müşteri tabanımızda derin bir yankı uyandıracaktır” diyerek, sözlerine şu şekilde devam etti: “Şirketlerimizin teknolojilerinden yararlanarak, farklı sektörlerdeki müşterilerimizin karmaşık sözleşme senaryolarında gezinirken onların daha verimli çalışmalarını sağlayacağız.”

LinkSquares’in CLM becerileri ile Xerox müşterileri, aşağıdakileri gerçekleştirebilecek:

  • Manuel sözleşme dosyalama yerine en yeni otomasyonu kullanarak mevcut içerik yönetim sistemini kullanmak.
  • Tarih girişi hatalarını en aza indirmek ve yükleme sırasında girilecek zorunlu meta verilerini veya sözleşme özelliklerini sınırlamak (veya ortadan kaldırmak).
  • Yaşam döngüleri boyunca sözleşmelerin yönetimini iyileştirmek için olay bazlı bildirim araçlarından yararlanmak.
  • Önceden onaylanmış şablonlar, özelleştirilmiş taslak oluşturma iş akışları ve klasik standart maddeler içeren merkezi bir Koşul Kitaplığı kullanarak sözleşmeleri kolayca taslak haline getirmek ve yüklemek.

“Hukuk ekipleri, şirketlerinde daha stratejik roller üstlendikçe, birçoğundan daha az kaynakla daha fazlasını yapmaları isteniyor” şeklinde konuşan LinkSquares CEO’su ve kurucu ortağı Vishal Sunak sözlerine şöyle devam etti: ‘’Xerox ile yaptığımız bu ortaklık sayesinde, zamandan ve paradan büyük bir tasarruf elde etmek için süreçleri kolaylaştıran ve otomatikleştiren yapay zekâ teknolojisini müşterilerimize sunuyoruz.” LinkSquares, kısa süre önce Xerox Ventures’la yatırımını tekrarlayarak yeniden imza atması sonucu C Serisi finansmanında 100 milyon dolar elde etti. Bu durumda son halkayla birlikte LinkSquares’in toplam finansmanını 161.46 milyon dolara çıkarması, 800 milyon dolarlık bir değer elde ettiği manasına geliyor. Xerox Ventures, bağlantılı çalışma, güçlendirilmiş işletmeler ve yeşil işletme dâhil olmak üzere birden fazla sektörde verimliliği, maliyet tasarruflarını ve geliri artırmak için tasarlanmış teknolojilerle birlikte, erken ve büyüme aşamasındaki girişimlere yatırım yapıyor.

Xerox Ventures’ın Genel Müdürü Chris Fisher; “Tarihe baktığımızda hukuk departmanları, diğer ticari operasyonlarla karşılaştırıldığında yeni teknolojiyi benimseme konusunda en yavaş olanlar arasındaydı. LinkSquares’in yapay zekâ çözümü, Xerox Ventures’ın yeni nesil iş çözümlerini güçlendirecek şirketlere yatırım yapmaya odaklanmasıyla paralel olarak, şirketlerin yasal işlevlerini dönüştürmelerine yardımcı oluyor.” İfadelerine yer verdi.

 

Xerox Holdings Corporation Hakkında (NASDAQ: XRX)
100 yılı aşkın bir süredir Xerox, işyeri deneyimini sürekli olarak yeniden tanımlıyor. Ofis ve üretim baskı teknolojisindeki liderlik konumumuzdan yararlanarak, günümüzün işgücüne sürdürülebilir bir şekilde güç sağlamak için ürün yelpazemizi, yazılım ve hizmetleri de ekleyerek, daha da genişlettik. Ofisten endüstriyel ortamlara kadar, farklılaştırılmış iş çözümlerimiz ve finansal hizmetlerimiz, işin nerede yapıldığından bağımsız olarak, müşterilerimiz için her iş günün daha iyi olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Günümüzde, Xerox bilim adamları ve mühendisleri, dijital dönüşüm, artırılmış gerçeklik, robotik süreç otomasyonu, katmanlı üretim, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti ve temiz teknoloji alanlarında çığır açan teknolojilerle inovasyon mirasımızı sürdürüyor. Daha fazla bilgi için xerox.com.

 

LinkSquares Hakkında
LinkSquares, işlerini daha hızlı ilerletmeyi hedefleyen hukuk ekiplerinin tercih ettiği yapay zekâ destekli sözleşme yönetimi platformunun arkasındaki şirkettir. Müşteriler, daha iyi sözleşmeler yazmak, mevcut sözleşmelerde neler olduğunu analiz etmek ve ekibiyle yolun her adımında daha iyi işbirliği yapmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur. LinkSquares, güçlü AI içgörüleri ve esnek otomasyon yoluyla somut sonuçlara ulaşma hızı ve daha iyi görünürlük ile iş birliği için her şeyi merkezi bir yerde toplama yeteneği ile piyasadaki diğer platformlardan farklıdır. Daha fazla bilgi için https://linksquares.com sitesini ziyaret edin.

 

LinkSquares ile Stratejik Ortaklık

 

 

 

 

 

 

 

 

Görseli buradan indirebilirsiniz.