Xerox Yönetim Kurulu, Steven Bandrowczak’ı İcra Kurulu Başkanı Olarak Atadı.

NORWALK, Conn. —  Xerox Holdings Corporation, (NASDAQ: XRX) 3 Ağustos tarihinde, Yönetim Kurulu’nun Steven Bandrowczak’ı İcra Kurulu Başkanı olarak atadığını duyurdu.

Steven Bandrowczak Xerox’a, 2018 yılında şirketin Başkanı ve Operasyon Direktörü olarak katıldı. 2022 senesinin Haziran ayında, John Visentin’in vefatından bu yana, geçici CEO olarak görev yaptı. Başkan ve COO olarak Steven Bandrowczak, iş stratejisi, ürün ve hizmet sunumu, müşteri faturalandırması ve bilgi teknolojisi dahil olmak üzere, şirketin iş destek hizmetlerinin yanı sıra, Xerox’un Yazılım ve Inovasyon şirketleri için küresel bir operasyon stratejisi geliştirmekten ve yürütmekten sorumluydu. Steven Bandrowczak, ayrıca Xerox Holdings Corporation’ın hali hazırda başkanıyken CareAR’ın Başkanı olarak görevini sürdürdü.

Xerox Yönetim Kurulu Başkanı James Nelson, “Steve, pazar payını artırmak ve kârlılığı artırmak için dijital platformlardan yararlanarak sonuçlar elde etme konusunda, kanıtlanmış başarılı bir geçmişe sahiptir”.  “Ayrıca, Xerox’un ona en çok ihtiyaç duyduğu zamanlarda sürekli olarak öne çıktı, tutku ve empatiyle liderlik etme yeteneğini gösterdi. Yönetim Kurulunun, Steve’in Xerox’u ileriye taşımak için doğru lider olduğuna dair güveni tamdır” dedi.

Bandrowczak, “Kurulun beni İcra Kurulu Başkanı olarak atama kararından onur duydum.” “Şirketimiz için büyük bir potansiyel görüyorum ve geleceğe doğru ivme kazanırken, Xerox’taki tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte çalışmaktan onur duyuyorum” dedi.

Steve Bandrowczak Hakkında İlave Bilgiler…

Steve Bandrowczak, Xerox’a 2018 yılında, Alight Solutions şirketinden katıldı ve kendisi burada şirketin küresel tedarik zinciri, paylaşımlı hizmetler, ürün geliştirme, dönüşüm ofisi, borç hesapları, BT stratejisi ve operasyonları, kurumsal risk yönetimi ve gayrimenkulden sorumlu Operasyon Direktörü ve Bilişim Kurulu Başkanı olarak çalıştı.

Alight Solutions şirketindeki deneyiminden önce Steve Bandrowczak, Sutherland Global Services’de, Telekomünikasyon Medya ve Teknoloji Başkanıydı. Daha önce Hewlett-Packard’da Global Business Services’in Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, 16.000 çalışanı olan paylaşımlı hizmet kuruluşunu, otomasyon, iş zekâsı ve iş gücü optimizasyonu odaklı yüksek verimli bir kuruluşa dönüştürdü. Buna ilaveten Steve Bandrowczak, Enterprise Services Group’ta, iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı (BPO) uygulamasını yönetti.

Kariyeri boyunca Steve Bandrowczak, Avaya, Nortel, Lenovo, DHL ve Avnet dahil olmak üzere, çeşitli milyarlarca dolarlık küresel şirketler için üst düzey liderlik pozisyonlarında bulundu.

 

Xerox Holdings Corporation (NASDAQ: XRX) Hakkında

100 yılı aşkın bir süredir Xerox, işyeri deneyimini sürekli olarak yeniden tanımlamıştır. Ofis ve üretim baskı teknolojisindeki liderlik konumumuzdan yararlanarak, günümüzün işgücüne sürdürülebilir bir şekilde güç sağlamak için yazılım ve hizmetler alanında doğru bir gelişme gösterdik. Ofisten sektörel ortamlara kadar, farklılaştırılmış iş çözümlerimiz ve finansal hizmetlerimiz, işin nerede yapıldığının bir önemi olmadan, müşterilerimiz için her gün daha iyi çalışılmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bugün, Xerox bilim insanları ve mühendisleri, dijital dönüşüm, artırılmış gerçeklik, robotik süreç otomasyonu, eklemeli üretim, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti ve temiz teknoloji alanlarında çığır açan teknolojilerle inovasyon mirasımızı sürdürüyorlar. Daha fazla bilgi için: xerox.com adresini ziyaret ediniz.

 

Steven Bandrowczak Xerox İcra Kurulu Başkanı

Görseli buradan indirebilirsiniz.