Xerox’tan düşük maliyetli 3 yeni yazıcı

Xerox, wifi direct ve mobil yazdırma özelliğine sahip kompakt çok fonksiyonlu yazıcılar paketini piyasaya sürüyor. Üç yeni cihaz, bütçeye duyarlı küçük ölçekli işletmelere ve evden çalışanlara güvenilirlik ve yüksek baskı kapasitesi sunuyor.

 

Xerox görüntü kalitesi, güvenilirlik veya kullanıcı deneyiminden ödün vermeden, küçük ölçekli ofis mobilitesini geliştirmek için tasarlanmış 3 adet düşük maliyetli yeni yazıcı serisini tanıttı.

 

Xerox B210 yazıcı, B205 ve B215 çok fonsiyonlu yazıcılardan oluşan cihazlar, kullanıcılara diledikleri zaman diledikleri yerde baskı yapmalarını sağlayan yüksek hızda kablosuz bağlantı sunuyor.

 

Her cihaz, bir yönlendirici olmadan kablosuz baskı ve Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria ve Android desteği ile mobil baskı işlevselliği sağlayan WiFi Direct teknolojisi özeliğine sahip. Seri, yüksek çözünürlükte 1200 x 1200 dpi gelişmiş görüntü kalitesi sağlarken dakikada 31 sayfaya kadar baskı hızına ulaşıyor.

 

Xerox VersaLink® veAltaLink® serilerinden ipuçları alan B215, kullanıcılara akıllı telefon benzeri bir deneyim sunan 3.5 inç’lik bir dokunmatik ekrana da sahip.

 

Workplace Sloutions, Xerox Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Terry Antinora “Küçük ölçekli işletmeler ve evden çalışanlar kulanım kolaylığı, işlevsellik, kapasite ve verimlilik konusunda daha büyük ofislerdekilerle aynı isteklere sahipler. Bu hafif, kompakt yazıcılar serisi de bu yetenekleri uygun fiyatla sunuyor” ifadesinde bulunuyor.