Xerox’tan, BLI Ödüllü İş Akışı Çözümleri

Ödüllü inovasyonlar geliştirme konusunda köklü bir geçmişe sahip olan Xerox, Buyers Lab tarafından üst üste beşinci kez ödüle layık görüldü.

Buyers Lab – Keypoint Intelligence’ın ele aldığı yazılım kategorileri içindeki en güçlü çözümler portföyüne sahip OEM, Doküman Görüntüleme Çözümlerinde “Yılın Ürün Sınıfı” ödülünü aldı. Bu ürün sınıfları, özellikleri ve değeri ile olduğu kadar kurulum ve kullanım kolaylığı ile de diğer MFP, yazıcı, tarayıcı ve çözümlerden çok daha ileri seviyede bulunuyor. Xerox, olağanüstü doküman görüntüleme yazılım portföyü ile bu prestijli ödülü beşinci yılda da almayı başardı.

Keypoint Intelligence, Çözüm Analizleri Direktörü Jamie Bsales şöyle anlatıyor: “Doküman görüntüleme görünümü evrilmeye devam ederken odak noktası yazılım uygulamalarına ve MFP uygulamalarına yöneliyor. Böylece müşteriler ‘sancılı noktaları’ hızlı ve hesaplı bir şekilde çözümleyebiliyor ve iş süreçlerini düzenleyebiliyor. Analizlerimiz gösteriyor ki Xerox, uygulama bazlı “İşyeri Asistanı” stratejisi ve geleneksel doküman görüntüleme uygulamalarından oluşan güçlü portföyü sayesinde bu hareketin en önünde kalmaya devam ediyor.”