Tek Dokunuşla Her Yerden Kolay Erişim

Çalışanlar artık çalışma deneyimini kişiselleştiren ve güvenli uzaktan baskı ile hareket imkânı sağlayan iki yeni Xerox işyeri asistanı yazıcı ile renkli pazarlama materyalleri  oluşturmaya daha fazla zaman ayırabilirler.

Orta seviye ve geniş çalışma grupları için tasarlanan kişiselleştirilebilir Xerox VersaLink® C8000 ve C9000 A3 renkli yazıcılar uygun satın alma maliyetleriyle standart güvenilirlik desteği ile profesyonel renk kalitesi sunar. Buna ek olarak C9000’de kurum içi grafik tasarımcılar için vazgeçilmez olan hassas renk yönetim araçları, daha fazla malzeme esnekliği ve daha fazla verimlilik bulunur.

Sıradışı kullanıcı deneyimi

Bu ürünleri diğerlerinden ayıran kullanıcı deneyimi basit sihirbaz tabanlı kurulum ve yapılandırma süreci ile başlar. Tasarımcılar, pazarlamacılar ve ofis çalışanları IT uzmanlığına ihtiyaç duymadan güçlü ve erişilebilir bir özellik setine erişime sahiptir.

Özel 5 inç katlanabilir renkli kullanıcı arayüzü tıpkı mobil cihazlar gibi dokunma, kaydırma gibi hareketleri algılar ve farklı çalışma ortamları veya bireysel kullanıcılara göre özelleştirilebilir.

 

Standart kullanıcı deneyimi tüm ConnectKey destekli cihazlarda mevcuttur ve bu sayede daha fazla verimlilik sağlayan standart iş akışına olanak sağlar.

 

Çalışma ortamında profesyonel renkler

İki cihaz da gelişmiş EA Toner ve yüksek baskı çözünürlüğü ile profesyonel renkli resim kalitesi sunar. Gelişmiş renk deneyimi için C9000 Xerox Precise Color Management System desteği sunar. Panton ve özel spot renklerde renk doğruluğu ve hassas ayar imkânı sağlar.

Xerox Global Offerings Kıdemli Başkan Yardımcısı Tracey Koziol “Versalink ailesinin diğer üyeleri gibi C8000 ve C9000 ile nerede ve ne zaman isterseniz kendi şartlarınızda çalışabilirsiniz. Hızlı şekilde gelişen ve her gün daha fazla mobil hale gelen çalışma ortamının ihtiyaçlarını karşılarken çalışma stilleri ve ihtiyaçlarına da cevap veren gerçek çalışma asistanlarıdır.” ifadesinde bulundu.

Bulunabilirlik
VersaLink C8000 ve C9000 Xerox doğrudan ve dolaylı kanalları aracılığı ile dünya çapında aynı anda sunulacaktır.