Liderliği Kaptırmıyoruz

Xerox kanal iş ortaklarıyla verdiği yönetilen baskı hizmetlerinde (MPS), analiz araştırma grubu Quocirca’nın Avrupa’da yürüttüğü dünya pazarı durum raporuna göre geniş ve ulaşılabilir portföyü ile liderliğini korumaya devam ediyor.

Quocirca’nın Yardımcı Direktörü Louella Fernandes “Xerox, sektördeki en gelişmiş ve olgun kanal ortağı ekosistemlerinden birine sahiptir” “Xerox’u özellikle öne çıkaran, kanal ortakları için kapsamlı pazarlama, satış, eğitim, operasyonel destek ve kaynaklar sunan iş geliştirme programıdır.” ifadesinde bulundu.

Xerox’un MPS hizmetleri modern dijital dönüşümün zorlukları ile karşılaşan büyük ölçekli şirketler ve küçük ila orta ölçekli işletmelerin (SMB) ihtiyaçlarına cevap veriyor. İş akışı otomasyonundan analitiğe kadar Xerox, müşterilerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına, daha iyi görünürlük elde etmelerine, belge süreçleri ve maliyet kontrolu sağlamalarının yanında en son kimlik doğrulama, şifreleme ve virüs koruma teknolojisiyle güvenliği artırmalarına yardımcı oluyor.

Xerox’ta Uluslararası Operasyonlar için Ticari Mükemmellik ve Pazarlama Departmanı Kıdemli Başkan Yardımcısı Jacques Edouard Gueden “SMB piyasası MPS’ye daha fazla ilgi gösterdiği için, bu kanalın katılımı başarının anahtarı olacaktır ve Quocirca’nın en son raporu bu pazardaki varlığımızı global düzeyde büyütme konusundaki kararlılığımızı da açıkça gösteriyor” “Xerox’un MPS Essentials Suite ve Xerox Partner Print Services (XPPS) gibi benzersiz çözümleri iş ortaklarına avantaj sağlıyor ve onların önümüzdeki beş yılda büyüyecek olan pazarda yer almalarına olanak tanıyor.” ifadesinde bulundu

Yeni Xerox ConnectKey® portföyü, geleneksel baskı cihazlarını günümüzün işletmelerinin ihtiyaçlarını yansıtan akıllı, bağlantılı işyeri asistanlarına dönüştürerek Xerox iş ortaklarını rekabette bir adım öne çıkarıyor. ConnectKey kişiselleştirilmiş otomatik iş akışları, tek dokunuşla erişim, bulut, mobil çalışma, özel uygulamalar ve çok katmanlı Güvenlik gibi özellikleri, üretkenliği, verimliliği ve bilgi güvenliğini artırmaya yardımcı oluyor.

Quocirca raporundaki önemli noktalar, Xerox’un aşağıdaki gibi güçlü yönlerine yapılan referansları da içerir:

  • Kanal ortaklarına sürekli gelir akışı oluşturmalarına ve MPS işletmelerini güçlendirmelerine yardımcı olacak yazılım paketi ve paket fiyatlandırma imkânları sunan piyasaya yeni sunulmuş Xerox MPS Essentials Suite.
  • Tüm seviyelerden işletmelere, dışardan gelen tehditlere karşı proaktif bir koruma sağlayan kapsamlı bir kurumsal güvenlik stratejisi benimseme eğilimine yönelik olan Xerox’un gelişmiş güvenlik çözümleri.
  • Çoklu sağlayıcılı cihaz, Xerox’un SMB’ler için sunduğu kapsamlı, bulut tabanlı, yönetilen baskı hizmetleri olan XPPS’yi destekler.
  • Özelleştirilmiş yazılım geliştirme için bir model sunan ve bu sayede PAB geliştiricilerinin kendi müşterilerine hizmet sunmak üzere ConnectKey uygulamaları geliştirmesine veya yeni bir gelir akışını desteklemek için satılabilecek uygulamalar oluşturmasına olanak sağlayan Xerox Personalized Application Builder (PAB).