Büyüme Hedefi Olan Kreatiflere…

Masa üstü yazıcılar ve çok fonksiyonlu cihazlar çoğu küçük işletme için kullanışlıdır ancak sınırlı kapasiteye ve güvenilirliğe sahiptir. Bu durum değişiyor. Artık müşteriler gelişmiş özelliklere, güvenilirliğe ve eşsiz renklere makul fiyatlarla ulaşabiliyor.

Xerox® Phaser® 6510 renkli yazıcı ve Xerox® WorkCentre® 6515 çok fonksiyonlu (MFP) renkli yazıcılar, en yeni çift taraflı yazdırma ve MFP modelinde tek geçişli tarama gibi yüksek üretkenlik seçenekleri sunuyor. Yanı sıra, tarama ön izleme, düzenleme özellikleri, sezgisel gezinme ve iş akışlarını kişiselleştirme imkânları da sunan 5 inç, tablet benzeri dokunmatik bir kullanıcı ara birimine sahip. Süper Hassas EA tonerler genellikle büyük işletme ortamlarında görülen performans imkânlarını kullanıcıya sunduğu gibi hızlı ısındığı için elektrik kullanımından da tasarruf sağlıyor.

Xerox® Phaser® 6510 renkli yazıcı ve Xerox® WorkCentre® 6515 MFP’nin sunduğu imkanlar en çok kreatif ajansların işine yarayacak. Örneğin, küçük bir grafik tasarım ajansı, yüksek kalitedeki baskılarını, renk kalitesinden ödün vermeden, bulunduğu yerden birkaç dakika içinde yazdırabilecek. Ayrıca, müşteri tekliflerini ve sözleşmelerini dijitalleştirebilir, bu dosyaları sahadaki asistanlarına gönderebilir ve kolay arşivleme için taranabilir sürümler oluşturabilecek. Yani, bir ofis asistanından beklenilen titizlikte ve hızda işi sonuçlandırabilecek.

Dikkat çeken sonuçlar

Phaser® 6510 ve WorkCentre® 6515’te ilk kez sunulan yeni Süper Hassas EA tonerdeki geliştirmeler, daha doğru ve ayrıntılı baskı işleri ortaya çıkarıyor. Renkler ilgi uyandırıyor ve okuyucuların dikkatini çekiyor. ABD Reklâm Ajansları Birliğe’ne göre basılı materyallerde renk kullanıldığı zaman okuyucu oranı yüzde 80 artarken dikkat oranı yüzde 82 artıyor.

Büyük verimlilik potansiyeli

Xerox® Phaser® 6510 ve WorkCentre® 6515’te Wi-Fi Direct®, Apple® AirPrint™, Google Cloud Print™ ve USB bellek gibi önemli özelliklerin olmasının yanında Xerox Mobile Link ile doğrudan buluta bağlanma, buluttan tarama ve yazdırma için bulut bağlantısı gibi özellikler de bulunuyor. Cihazlar ayrıca, dakikada 30 sayfaya kadar baskı hızı, 1200 x 2400 yerel dpi ile benzersiz renk üretimi ve parlak çıktı sunuyor.