İşinizi Haritaya Dökün

Teknoloji ve iş süreç yönetimi alanında dünyanın lider markalarından Xerox, Workflow Mapping Tool adını verdiği araç ile iş ortaklarına hem vakit hem de nakit tasarrufu sağlamayı hedefliyor.

Workflow Mapping Tool ile Xerox İş Ortakları iş sürecindeki zorluk çıkaran noktaları kolaylıkla tespit edebilecek ve çeşitli alternatifler üretip mevcut çalışma düzeniyle alternatifleri çok açık bir şekilde karşılaştırma imkanı bulacaklar.

Xerox tıpkı müşterilerinde olduğu gibi geliştirdiği bu araçla iş ortaklarının da iş akışı sürecinde zaman ve maliyet tasarrufu imkanını vermeyi hedef edinmiş gözüküyor. Workflow Mapping Tool ile Xerox tüm dünyadaki iş ortaklanın iş akışı sürecinde karşılaştıkları zorluklara karşı da homojen bir ortam yaratıp kolaylaştırmak için katkı sağlamış olacak.

Kullanıcı dostu bir araç olan Workflow Mapping Tool, çok basit ikonlarla iş akışı sürecinizi kağıt üzerinde oluşturabileceğiniz, kaydedip tekrar kullanabileceğiniz ve başkalarının da kullanımına sunabileceğiniz bir sisteme sahip.