Analogdan dijitale kolayca taşının

Teknoloji ve iş süreç yönetimi alanında dünyanın lider markalarından Xerox günde 1,000 sayfaya kadar tarama yapabilen, saklayabilen ve düzenleyebilen akıllı bir taşınabilir tarayıcıyı tanıttı. Xerox Duplex Portable Scanner, görsel netliği düzelten algoritmalar ve belgeleri 179 dilde doğru olarak okuyabilen optik karakter tanıma (OCR) gibi gelişmiş özelliklere sahip bir cihaz.

Xerox® Duplex Portable Scanner, çalışan verimliliğini düşüren kâğıda dayalı süreçleri hızlandırmak üzere tasarlandı. Evde, ofiste veya sahada çalışanlar için geliştirilen olan cihaz, 300 DPI’de dakikada 15 sayfa tarayabiliyor. Kartvizitten 215 x 3000 mm ölçülerine kadar tarama yapabilen taşınabilir tarayıcı, küçük kullanım alanı sayesinde herhangi bir masa üzerine rahatça yerleştirilebiliyor. Böylece, çalışanların bilgileri dijitalleştirmesi ve paylaşması kolaylaşıyor.

Xerox ile yapılan bir ticari marka lisans anlaşması uyarınca, tarayıcılar Xerox’un kalite kontrol standartlarına uygun olarak Visioneer tarafından imal edilecek ve pazarlanacak.

Xerox Türkiye Ofis Ürün ve Tüketim Malzemeleri Pazarlama Müdürü Yalın Yıldırım, “Duplex Portable Scanner, kişisel ve portatif tarama üretkenliği taleplerini karşılamakta ve müşterilerimizin dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Çok yoğun kâğıt gereksinimi olan süreçleri dijital hale getirerek, kuruluşlar büyümeye ve müşterilere daha iyi hizmet vermeye odaklanabilir.” ifadesini kullanıyor.

Taramanın Ötesinde Avantajlar

Xerox® Duplex Portable Scanner’in marifeti kolayca tarama yapmakla bitmiyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler, tarayıcının diğer güçlü yazılım özelliklerinden de yararlanabilecek:

  • DriverPlus teknolojisi ile Visioneer Acuity (PC) ile taranan belgelerin veya hata bulunan görüntülerin görsel netliğini iyileştirmek ve akıllı şekilde ve anında düzeltmek için gelişmiş algoritmalar kullanımı.
  • Visioneer OneTouch® (PC) ile kullanıcıların bir düğmeye basarak e-postalara, yazıcılara, dosyalara veya buluta otomatik olarak belge yönlendirmelerini sağlama.
  • Nuance PaperPort Pro (PC) ile kullanıcıların kuruluşun iş akışına yeni bir yeterlilik ve verimlilik düzeyi getirmesi için dokümanları düzenlemesine, bulmasına ve paylaşmasına imkan sağlama.
  • Findo® (Mac ve PC) ile taranan her dosyayı sıralamak ve akıllıca bulmak için OneTouch ile birlikte çalışan tek noktadan arama.
  • ABBYY® Business Card Reader (PC) ile taranan kartvizitteki irtibat bilgilerini kolayca akıllı telefon adres veritabanlarına veya kendi dijital depolama kataloğuna aktarma.
  • ABBYY® Fine Reader Sprint (Mac ve PC) ile taramaları, taranabilir PDF’ler de dâhil olmak üzere çeşitli dosya biçimlerine anında dönüştüren kolay kullanım., 179 dile kadar belgeleri doğru şekilde okuma.
  • Visioneer Scan Utility (Mac) ile sürücünün özelliklerinden tam olarak yararlanma. Sürücü tercihleri ayarlanıp bir resim biçimi ve dosya hedefi seçerek taramaya başlama.