Ofset kuşeye dijital baskı

Xerox’un yeni dijital inkjet baskı sistemi, Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink; ofset kuşe kağıda baskı yapan ilk dijital baskı sistemi olarak adını baskı tarihine yazdırıyor. Yüksek hızlarda offset kuşeye dijital baskı yapılabilir olması kitap ve dergi yayıncılığında dijital baskının daha çok kullanılmasını sağlayacak. Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink, özellikle de değişken veri içeren kişiye özel düşük tirajlı kitap ve dergi yayıncılığında kendi pazarını kendisi yaratacak yeni bir dijital baskı sistemi.

Xerox’un yeni inovatif mürekkep teknolojisi High Fusion Ink sayesinde ofset kuşe kağıda doğrudan yüksek kaliteli baskı yapabilen Xerox Trivor 2400 İnkjet Baskı Sistemleri, ara kaplama ve astarlama gibi süreçlere gerek olmadan mat, ipek ve parlak da dahil olmak üzere her tipte kuşe kağıdı üzerine yüksek kalitede renkli baskı yapabiliyor.

Dijital baskının sunduğu değişken kişiselleştirme özelliklerini ofset baskının sürdürülebilirliği ve kalitesiyle buluşturan Xerox Trivor 2400, kişiye özel üretilecek katalog ve broşür gibi doğrudan posta ürünlerinin yanı sıra kitap ve dergi baskısını çok daha uygun maliyetlerle seri olarak üretmeye imkan veriyor. Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink, özel ve maliyetli kağıtlar kullanmadan, çok daha kaliteli ve daha uygun maliyetli baskı yapma imkanı sunarak dijital baskının yapabileceklerini yeni bir noktaya taşıyor.

Xerox Trivor 2400 İnkjet Baskı Sistemleri, 60 gramdan 250 grama kadar kağıt ağırlıklarına dakikada 76 metreye kadar baskı yapabiliyor. Özellikle ofset kaplı kağıtlar için geliştirilmiş olmasına rağmen pek çok kaplamasız materyal üzerinde de kullanılabilen Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink, baskı sağlayıcılarına maliyet avantajı ve üretim esnekliğini bir arada sunuyor.

Xerox Trivor 2400 High Fusion, inkjet dijital baskının geldiği son noktayı temsil ediyor. Baskı kalitesiyle offset baskıyı aratmayan, baskı maliyetlerini de offset maliyetlerine daha da yaklaştıran Xerox Trivor 2400 High Fusion, matbaa ve baskı merkezlerine bir kaç bin adetlik düşük tirajlı kitap ve dergi basımı işine karlılığı yüksek bir alternatif getiriyor. Xerox Trivor 2400 High Fusion ayrıca dijital baskının getirdiği değişken veri ve kişiye özel baskı uygulamalarını yüksek hacimlerde aynı anda binlerce farklı kişiye yapma imkanı veriyor. Talep edilen değişken veri ve kişiselleştirme özellikleri seri üretim esnasında akışı bozmadan her ürüne ayrı ayrı uygulanabiliyor.