Küçük ofisler işlerini dokunarak yapacak

Xerox WorkCentre 6515, dakikada 30 sayfaya ulaşan renkli baskı hızı ve 1200×2400 dpi yazdırma çözünürlüğü sunuyor. Mobil ve kablosuz baskı, harici belleğe tarama ve harici bellekten baskı, kağıttan e-posta gönderimi gibi üst düzey ofis makine özelliklerini, küçük ofislerin kullanımına sunuyor.

Teknoloji ve iş süreç yönetimi alanında dünyanın lider şirketlerinden Xerox, ev ve küçük ofislere yönelik renkli çok fonksiyonlu yeni ofis cihazı Xerox WorkCentre 6515’i Türkiye’de kullanıma sunuyor. 850 sayfaya ulaşan kağıt kapasitesi ve yüksek kaliteli yeni Super Fine EA toner teknolojisi ile Xerox WorkCentre 6515, küçük ofislere düşük maliyetlere kaliteli bir performans vaat ediyor.

Renkli çok fonksiyonlu yeni ofis cihazı Xerox WorkCentre 6515, tablet benzeri “5 inç” dokunmatik ekranlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Tarama ön izlemesi yapma, kolayca doküman düzenleme ve iş akışlarını kişiselleştirme imkanı sunan geniş dokunmatik ekranı ile ofisler iş süreçlerini daha verimli ve kolay yönetebiliyor.

Xerox WorkCentre 6515, “Xerox Mobile Link” uzantısı ile bulut tabanlı yazdırma ve tarama imkanı veriyor. Ayrıca önemli ofis dokümanları güvenli bir şekilde dijitalleştirilip mekandan bağımsız olarak bulut ortamlarda veya istenen bir dizin altında arşivlenebiliyor. Xerox WorkCentre 6515 tarafından arşivlenen dosyalar içerisinde kelime tabanlı arama yapılabiliyor. Xerox WorkCentre 6515, Wi-Fi Direct özelliği ile akıllı telefonlar veya tabletler üzerinden kablosuz baskı yapılabiliyor.

Yeni nesil toner: Super Fine EA Toner

Xerox’un ilk defa Xerox WorkCentre 6515 ile piyasaya sunduğu Super Fine EA toneri, daha yüksek kalitede, daha tutarlı ve detaylı baskı işlemleri yapma imkanı sağlıyor. Daha detaylı renkler, daha çarpıcı baskı kalitesi elde edilmesini sağlıyor. Amerikan Reklamcılık Bürosu’nun yaptığı bir araştırmaya göre renkli materyallerin okunma oranı renksizlere göre yüzde 80 oranında daha fazla.

Xerox Türkiye Ofis Ürünleri Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk, Xerox WorkCentre 6515 ürünü ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu zamana kadar küçük işletmelere yönelik ürünler hep kısıtlı imkanlar sunuyordu. Bundan dolayı piyasada Xerox WorkCentre 6515 gibi düşük maliyetli ve yüksek performanslı bir ürüne yönelik yoğun bir beklenti vardı” dedi.

Büyük üretkenlik potansiyeli

Xerox WorkCentre 6515’in üretkenliği artıracak ve daha verimli çalışmayı sağlayacak temel özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

  • Wi-Fi Direct özelliği ile akıllı telefon ve tablet cihazlar üzerinden güvenli ve doğrudan baskı alımı
  • Apple AirPrint,Google Cloud Print, Xerox Print Service Plug-In for Android ve Mopria özellikleri ile farklı marka mobil cihazlardan sorunsuz baskı alımı
  • E-postaya tarama, buluttan veya USB bellekten baskı imkanı
  • Xerox Mobile Link ile bulut tabanlı yazdırma ve tarama imkanı
  • Dakikada 30 ve ayda 50.000 sayfaya varan renkli baskı hızı
  • Dakikada çift yönlü olarak 37 sayfa tarama
  • 1200×2400 dpi çözünürlüğünde yüksek görüntü kalitesi

Tüm güncel Microsoft, Mac ve Linux sürümleriyle uyumlu olan Xerox WorkCentre 6515, standart 2 yıl Xerox güvencesiyle yetkili Xerox iş ortakları üzerinden Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor.