Xerox Rialto 900 şimdi daha güçlü

Xerox, Rialto 900 Inkjet Press’e eklediği iki yeni sonlandırıcı seçeneği ile baskı işletmelerinin iş çeşitliliğini artırmasını ve kesintisiz çalışmasını sağlıyor.

 Xerox Rialto 900 şimdi daha güçlü

 Yeni satır içi dinamik zımba ve yüksek kapasiteli ikinci bir istifleyici seçenekleri ile güncellenen Xerox Rialto 900 Inkjet Press, baskı işletmelerinin hizmet çeşitliliğini artırmasını, katma değerli kesintisiz üretim yapmasını sağlıyor.

Baskı sektöründe ilk kez bobin baskının hızı ve maliyet avantajını, tabaka baskının esnekliği ile buluşturan Xerox Rialto 900 Inkjet Press’e eklenen yeni satır içi dinamik zımba ve ikinci bir yüksek kapasiteli istifleyici sonlandırma seçenekleri ile delme, kesme, zımbalama ve istifleme işlemleri tek seferde kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Xerox Rialto 900 Inkjet Press’e eklenen satır içi dinamik zımba opsiyonu yatay, dikey ve t-profil kesimlerin gerçekleştirilmesine imkan vererek ticari, reklam ve direkt posta pazarlarında yeni fırsatlar yaratıyor.

Xerox Rialto 900 Inkjet Press’e eklenen ikinci yüksek kapasiteli istifleyici ile makineyi durdurmadan diğer istifleyiciye kağıt yüklenebiliyor. Böylece, kağıt yüklemek için baskı işlemlerine ara vermek gerekmiyor.

Xerox Rialto 900 Inkjet Press’e eklenen yeni özellikler ile ilgili açıklamada bulunan Xerox Türkiye Grafik Sanatlar İş Birimi Direktörü Özgür Bilgi, “Satır içi dinamik zımba ve kesintisiz işlem sağlayan ikinci istifleyici konfigürasyonu Xerox Rialto 900 Inkjet Press’in pazardaki konumunun güçlenmesini sağlayacak. Cihazın bu yeni özelliklerini Drupa 2016 Fuarı’nda standımızda sergileyeceğiz. Aynı zamanda, Xerox’un bulut tabanlı otomatik renk yönetim çözümü de baskı işletmelerinin iş akışlarını ve renk yönetim işlemlerini basitleştirmelerine örnek olarak Xerox standında sergilenecek” dedi.

Adını Venedik’te bulunan ve San Polo ile San Marco’yu birbirine bağlayan tarihi Rialto Köprüsü’nden alan Xerox Rialto 900 Inkjet Press, dijital baskı cihazı tabaka ile bobin arasında tam bir köprü görevi görüyor. Pazardaki en az yer kaplayan bobin inkjet baskı cihazı olan Xerox Rialto 900, baskı firmaları için kullanışlı bir opsiyon olarak öne çıkıyor.

Maksimum üretkenlik

Xerox Rialto’yu çalışır hale getirmek ve onunla herhangi bir baskı işlemini yapmak özellikle diğer inkjet baskı cihazlarıyla karşılaştırıldığında son derece kolay. Rialto’nun basit tasarımı ve kullanışlı kağıt bölmesi cihazın rutin bakımlarını oldukça kolay hale getiriyor ve bakım sırasında baskı işlemlerinizin bölünmesini önlüyor.

Xerox, baskı firmalarının iş akışlarını otomatikleştirmesini ve basitleştirmesini sağlayacak Xerox XMPie PersonalEffect Store Flow, Xerox FreeFlow Core and VI Suite programlarını da Rialto 900 ile birlikte sunarak, Xerox Rialto 900’ü tercih edecek baskı merkezlerinin değişken datadan, kişiselleştirmeye, transpromodan CRM uygulamalarına kadar çok farklı uygulamaları kolayca ve üretken bir şekilde yapmayı sağlıyor.

Az baskı maliyeti yüksek kalite

600×600 dpi x 2-bit baskı çözünürlüğüne ve 1000×1000 dpi görsel çözünürlüğe sahip Xerox Rialto 900, tüm baskı işlemlerinden canlı sonuçlar alınmasını sağlıyor. Şık kompakt tasarımı ile pazardaki diğer inkjet baskı cihazlarına göre enerji kullanım miktarları ile de dikkat çeken Xerox Rialto 900, baskı esnasında oldukça düşük bir elektrik enerjisi kullanan bir baskı teknolojisine sahip. Cihaz, Otomatik Baskı Kalitesi Optimizasyonu özelliği ile basılacak doküman türüne göre 4,7,11 pl opsiyonlarından birini seçerek mürekkep tasarrufu sağlıyor ve baskı firmalarına işlerini daha karlı yapma imkanı sunuyor.