Xerox Türkiye ekosistemi ile bir araya geldi

Xerox, Türkiye’deki iş ortakları ile Akademi Xerox etkinliğinde buluştu.

Xerox Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği, Türkiye’nin dört bir tarafındaki iş ortakları ve çalışanları ile buluştuğu Akademi Xerox etkinliği bu yıl İstanbul Tuzla Radisson Blu Hotel’de gerçekleşti.

Teknoloji ve iş süreç yönetimi alanında dünyanın lider markalarından Xerox’un, yeni ürünlerini tanıtmak, iş ortaklarını dinlemek ve iş ortakları çalışanlarının motivasyonunu artırmak üzere düzenlediği, iki gün süren Akademi Xerox etkinliği, Türkiye’nin dört bir köşesinden iş ortağı ve çalışanlarını bir araya getirdi. Xerox Türkiye Genel Müdürü Burak Özer ve Xerox Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Yiğiter’in de katıldığı etkinlik, Anadolu’nun farklı kentlerinden gelen iş ortaklarının bire bir etkileşim kurarak birbirleriyle iş deneyimlerini paylaşmalarını da sağladı.

Akademi Xerox etkinliğinin açılış konuşmasında Xerox Türkiye’nin pazar payının artmasının ve Xerox ürünlerinin kullanımının yaygınlaşmasının doğurduğu sorumluluklara dikkat çeken Burak Özer, “Yakalanan başarı sürdürülebilir olmadığı sürece gerçek bir başarı değildir, tüm iş ortaklarımız sürekli olarak müşteri memnuniyetini tesis edecek şekilde hizmetlerini sürdürmelidir.” dedi. Xerox’un kanal iş ortakları ile birlikte pazarda daha da büyüyeceğine olan inancının tam olduğunu belirten Burak Özer’in ardından söz alan Özgür Yiğiter ise başarılarının ardında, Xerox’un farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre geliştirilen son teknoloji yenilikçi ürünlerinin ve iş ortaklarının özverili çalışmalarının yattığını söyledi. Etkinlik kapsamında iş ortakları ile satış stratejileri paylaşıldı, yeni Xerox ürün ve çözümlerine yönelik bilgiler ve teknik eğitimler verildi, ikinci yarı yıla yönelik yapılması gerekenler ve iş hedefleri konuşuldu.

Company Rally’de büyük rekabet
Akademi Xerox’ta, bölgesel olarak pazar değerlendirmeleri de yapıldı. İş ortaklarının yerel istek ve beklentileri de ele alındı. Yerel dinamiklere göre uygulanan satış ve pazarlama taktikleri tartışıldı. Türkiye’nin dört bir köşesinden Xerox iş ortakları ve çalışanlarını buluşturan Akademi Xerox etkinliğinde, teknik eğitimlerin yanı sıra, motivasyonu ve takım ruhunu geliştirmeye yönelik Company Rally isimli bir takım aktivitesi de gerçekleştirildi.

Katılımcıların takımlar oluşturup birlikte arabalar inşa ettiği, birbiriyle pistte yarıştığı, takım ruhunu ve motivasyonu artırmaya yönelik Company Rally aktivitesinde yaşanan rekabet ve mücadele güzel görüntülere sahne oldu. Son derece keyifli geçen Akademi Xerox etkinliği özel bir gala yemeği ile son buldu.