350 gr kağıda 10 bit 1200X1200 dpi Ultra HD baskı

Boyutları 330 mm X 488 mm’ye ulaşan 52 gr dan 350 gr ağırlıktaki çok farklı medyalara 1200X1200 dpi 10 bit RIP’leme yapan, Xerox Versant 80, değişken data kullanarak kişiye özel pazarlama dokümanları üretmek isteyen baskı işletmeleri için ideal.

Dünyanın en büyük teknoloji ve iş şüreç yönetimi şirketlerinden Xerox, üretime yönelik dijital baskı sistemlerine bir yenisini daha ekliyor. Değişken data içeren, kişiye özel pazarlama dokümanlarını üretmek için geliştirilen Xerox Versant 80, ofsette yapılması zor düşük tirajlı değişken datalı içeren özel baskı uygulamaları için iddialı bir alternatif.

Üst düzey üretkenlik
Kendi sınıfındaki diğer baskı sistemlerine kıyasla baskı işlemlerini çok daha hızlı ve kaliteli yapabilen Xerox Versant 80, dakikada 80 sayfa 2400X2400 dpi standart baskı çözünürlüğünün yanı sıra 10 bit derinliğinde 1200 X1200 dpi gibi çok kaliteli renderlama (RIP) yapma imkanı sunuyor. Tek geçişte arkalı önlü (dubleks) dakikada 200 görüntü tarayabilen Xerox Versant 80, boyutları 330 mmx488 mm’ye ulaşan 52 gramdan 350 gr ağırlıktaki kuşe, kaplanmamış, sekmeli, polyester, dokulu ve renkli gibi birçok medya türüne baskı yapabiliyor. Delme, istifleme, kesme ve full bleed gibi son işlem uygulamalarına da imkan veren Xerox Versant 80, işletmelerin iş hacimlerini ve uygulama çeşitliliğini artırarak yeni iş fırsatları vaad ediyor.

Mükemmel baskı kalitesi
10 bit 1200X1200 dpi Ultra HD baskı imkanı sunan Xerox Versant 80, düşük tirajlı ve değişken data içeren satış, pazarlama dokümanları, raporlar ve özel baskı uygulamalarını düşük maliyetlere karlı bir şekilde yapma imkanı veriyor.

Xerox Versant 80’in kullandığı patenti Xerox’a ait olan EA Kolay Eriyen Kuru Mürekkep teknolojisi pürüzsüz bir baskı kalitesi sunuyor. Kolaylaştırılmış Baskı Kalitesi Düzenleyicisi (SIQA) özelliği ise baskı sürecindeki üç kritik aşamayı optimize ederek işletmelere büyük kolaylık sağlıyor. Otomatik registrasyon özelliği ile müşteri talebinin en üst standartlarda karşılanmasını sağlarken, yoğunluk bütünlüğü ayarı ise tüm sayfa boyunca yoğunluğun tutarlılığını sağlıyor. SIQA’nın baskı transferi ayarı ise medya seçimine göre görüntüyü optimize ediyor.

Tak çalıştır o kadar kolay
Xerox Versant 80’in pratik kullanıcı arayüzü; baskı, tarama ve kopyalama işlemleri ile işlem durumu görüntüleme ve bakım fonksiyonları için hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor. Toner haznesinin rezerv özelliği baskı işlemlerinin kesintisiz devam edebilmesi için gerekli toneri her zaman haznesinde bulundurmayı sağlarken, sisteme toner yüklemek için baskı işlemlerine ara verilmesinin önüne geçiyor.