Yeni yılın ilk Xerox ürünü

Xerox, ofislerin iş akışlarını hızlandıran, baskı maliyetlerini azaltan ve doküman güvenliğini sağlayan yeni çok fonksiyonlu renkli ürünü Xerox WorkCentre 7970’i piyasaya sundu.

Mobil çalışmayı destekleyen Xerox WorkCentre 7970, buluta tarama, mobil baskı, AirPrint ve uzaktan erişim gibi özellikleriyle, yazdırma, tarama, kopyalama, faks ihtiyaçlarını istenilen her ortamda yapabilmeyi sağlıyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji ve iş süreç yönetimi şirketlerinden Xerox, yeni yıla yeni ürün duyuruları ile giriyor. Xerox ürün gamına çok fonksiyonlu ofis cihazı Xerox WorkCentre 7970’i ekliyor. Xerox’un yeni piyasaya sunduğu Xerox WorkCentre 7970, özellikle yoğun iş hacmi olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin baskı maliyetlerini azaltıyor, iş akışlarını hızlandırıyor ve veri güvenliğini sağlıyor.

Hızlı İş Akışı ve Verimli Çalışma
Xerox WorkCentre 7970’in ConncectKey özelliği; dosyaların, doğrudan SharePoint ve DocuShare klasörlerine kaydedilmesini sağlayarak, doküman işlem süreçlerini kısaltıyor, ofis çalışanlarına zaman kazandırıyor. Aynı zamanda buluta (cloud) tarama özelliğiyle, dosyaları, Google DocsTM, SalesForce.com, Office365 ve DropboxTM gibi popüler bulut tabanlı depolama alanlarına güvenle tarıyor.

AirPrint ve Mobil Baskı
Mobil çalışma uygulamalarını destekleyen Xerox WorkCentre 7970’in mobil baskı ve AirPrint özelliği ile bir program veya uygulama yüklemeye gerek duymadan akıllı telefonlar ve tablet cihazlar ile istenilen her ortamdan kablosuz baskı alınabiliyor. Mobil baskı özelliği, sayfalarca kağıt dokümanı basma ve taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Yüksek güvenlik önlemleri
Tüm verileriniz Xerox WorkCentre 7970 ile güven içinde korunuyor. Ağ kimlik doğrulaması ve IP filtreleme gibi özellikleriyle baskı cihazınıza yetkisi olmayan kişilerin erişimi engelleniyor, böylece verilerinize sizden başkası ulaşamıyor.

Hızlı ve Kaliteli A3 Baskı
300 g/m2 ağırlıktaki SRA3/A3 ve A4 ebat kağıtlara baskı yapabilen Xerox WorkCentre 7970, 1200 x 2400 dpi’ye ulaşan baskı çözünürlüğünde dakikada 70 A4 sayfa baskı yapıyor. Renkli sayfa ilk çıktısını 6,9 saniyede, siyah beyaz sayfa ilk çıktısını ise 4,2 saniyede alıyor.

Tüm güncel Microsoft, Mac ve Linux sürümleri ile uyumlu olan Xerox’un yeni renkli çok fonksiyonlu ofis ürünü Xerox WorkCentre 7970, standart iki yıl Xerox güvencesi veya müşteriye özel kontratlarla yetkili Xerox iş ortakları aracılığı ile satışa sunuluyor.