Küçük alanda büyük işler

Xerox, siyah-beyaz çok fonksiyonlu ofis cihazlarına iki yeni ürün daha ekledi.

Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, faks özelliklerini bir arada sunan Xerox WorkCentre 5022/5024, arkalı önlü basabilen küçük tasarımıyla, A3 boyutundaki büyük işleri de hızlı ve düşük maliyetlere yapıyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji ve iş süreç yönetimi şirketlerinden Xerox, çok fonksiyonlu ofis cihazlarına yenilerini ekledi. Xerox® WorkCentre™ 5022/5024 küçük bir alanda fotokopi, tarama, yazdırma ve faks gibi ofis işlerini yapıyor, B5 ile A3 ebat arası her boy kağıda baskı yapabiliyor. Düşük maliyetlerde hız ve kullanım kolaylığı sunan Xerox WorkCentre 5022/5024 ile küçük bir alanda standart ofis dokümanları dışında broşür, kitapçık gibi dokümanlar da düzenlenebiliyor.

Kesintisiz iş akışı ve verimlilik sunuyor
Xerox WorkCentre 5022/5024 yazıcı, faks, tarayıcı ve fotokopi işleri için ayrı ayrı cihaz kullanmadan, kişiye özel kullanılan masa üstü yazıcıları azaltarak ofislere tek bir cihaz üzerinden çok daha düşük maliyetlere, iş akışını kesintiye uğratmadan daha verimli çalışma imkanı sağlıyor. Küçük bir alanda A3 ebat büyük boy baskı işlerini de yaparak, A3 ebat baskıların ofis dışında yaptırılması ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Dakikada 22 – 24 sayfa baskı hızlarıyla Xerox WorkCentre 5022/5024, kesintisiz bir performansla az zamanda çok iş yapmayı sağlıyor.

Kitapçık ve broşürler ofis içinde basılıyor
Yüksek miktarda kağıt yükleme kapasitesi Xerox WorkCentre 5022/5024'ün, kağıt yüklemek için işlerin sık sık duraksamasını önlüyor. Yüksek hacimli baskı işlerini de kolaylıkla yapabilen Xerox WorkCentre 5022/5024, çoklu kağıt türleri ve ayarları ile kitapçık, broşür gibi tanıtım dokümanlarının da ofis içinde yapılmasını sağlıyor.

Kağıt dokümanlar dijital ortama aktarılıyor
Xerox WorkCentre 5022/5024 ile kağıt dokümanlar ağ içinde istenilen yere kolayca renkli ve OCR’lanarak taranabiliyor. OCR’lama işlemi ile kağıt dokümanlar pdf, word, excel gibi popüler elektronik dosya formatlarına dönüşüyor. Ayrıca kağıttan e-posta özelliğıi ile kağıt dokümanlar istenilen bir adrese e-posta olarak gönderilebiliyor. Doküman boyutlarını ayarlayabilme, metin ve grafik modu seçimi, tek veya çift taraflı çıktı alma gibi iş özellikleri de bulunuyor.

Xerox WorkCentre 5022/5024, iki yıl Xerox güvencesiyle yetkili Xerox iş ortakları üzerinden satışa sunuluyor.