Hızlı güvenilir ve sessiz bir yardımcı

Yoğun baskı işlerini kaliteli, hızlı ve sessizce yapabilen Xerox'un yeni siyah beyaz lazer yazıcısı Xerox Phaser 4622'nin özel güvenlik yazılımları da dokümanların gizliliğini koruyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji ve iş süreç yönetimi şirketlerinden Xerox, siyah beyaz lazer yazıcı ürün gamına yeni bir yazıcı daha ekledi. İş yoğunluğunun fazla ve doküman gizliliğinin önemli olduğu birçok ofis ortamında tercih edilebilecek Xerox Phaser 4622, bulunduğu ortamda gürültü yapmayan, sessiz ve hızlı bir yardımcı.

Yüksek hız, yüksek çözünürlük
Özellikle finans, sigorta, sağlık gibi veri ve bilgi güvenliğinin çok önemli olduğu sektörlerde güvenle kullanmak için geliştirilen Xerox Phaser 4622 düşük baskı maliyetiyle de son derece ekonomik bir ürün. İlk sayfa çıktısını 7,8 saniyede yapan Xerox Phaser 4622, dakikada 62 A4 sayfa hızına ulaşabiliyor. Maksimum aylık 275 bin sayfa baskı hacmi olan Xerox Phaser 4622, 1200×1200 dpi baskı çözünürlüğü ile olağanüstü bir görüntü kalitesi sunuyor.

Farklı medya seçenekleri
Her ortama kolayca adapte edilen Xerox Phaser 4622, altı farklı medya türüne baskı yapabiliyor. İsteğe bağlı eklenebilen 2000 sayfa kapasiteli kağıt besleyicisi ile yoğun doküman baskısı işlerini kesintiye uğratmadan tamamlıyor. Kullanıcılar farklı boyut ve türdeki medyalar arasından iş akışlarına uygun olanı seçip dokümanlarını basabiliyor. Xerox Phaser 4622, çift çekirdekli gezer nokta işlemcisi ile dosya büyüklüğü yüksek baskı işlerini hızlıca basabiliyor. Asetat, kart, zarf, etiket üzerine de baskı yapabiliyor.

Kritik dokümanlar koruma altında
Xerox Phaser 4622’de bulunan IPv6 ve IPsec özelliği en üst düzey doküman güvenliği sağlıyor. Dosyayı yazıcıya gönderen kişi, isterse dosyanın basılabilmesi için bir şifre tanımlayabiliyor. Böylece o şifre yazcıya girilmeden o dosya basılamıyor. Xerox Phaser 4622'ye onlarca farklı kişi aynı anda baskı gönderse de dosya karışıklığı olmuyor. Güvenli baskı seçeneği ile gönderilen dokümanların sahibi gelene kadar Xerox Phaser 4622 hafızasında dosyaları bekletiyor ve gizli dokümanların başkaları tarafından görülme olasılığını ortadan kaldırıyor.

Hareket halinde iken mobil cihazlarla baskı almayı sağlayan Air Print özelliği de bulunan Xerox Phaser 4622 ile mobil çalışanlar kablosuz hayatın getirdiği kolaylıklardan ödün vermiyor.

Yeşil iş süreçlerini destekliyor
Ofislerin yeşil iş uygulamalarına yardımcı olan Xerox Phaser 4622, önlü arkalı baskı ve tek yapraklı N-up baskı özelliği ile çoklu sayfaları daha az sayfalara basarak kağıt kullanımından tasarruf sağlarken, uzun ömürlü drum tamburu da toner kartuşu atıklarını azaltıyor.

Xerox Phaser 4622, iki yıl Xerox güvencesiyle yetkili Xerox satış noktalarından satın alınabilir.