Güvenli yazdırmaya önem verenlere

Xerox, “Apple AirPrint” özellikli yeni yazıcısı Xerox Phaser 3610’u piyasaya sürüyor.

Güvenli baskı ve opsiyonel kablosuz bağlantı özellikleri ile öne çıkan Xerox’un yeni siyah beyaz yazıcısı Xerox Phaser 3610, yoğun iş hacmi olan küçük ofisler için ideal bir yardımcı.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, küçük ve orta ölçekteki işletmelerin ofis ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Xerox’un, piyasaya yeni çıkardığı Xerox Phaser 3610 özellikle yoğun iş hacmi olan küçük ve orta ölçekteki işletmelere hız ve verimlilik sağlayarak, yüksek performans kazandırmayı hedefliyor. Xerox Phaser 3610’da bulunan güvenli baskı özelliği, istenirse kullanıcılar için belirlenecek özel güvenlik şifreleri ile baskı alınmasını sağlayarak, gizli dokümanların başkaları tarafından görülmesini engelliyor.

Xerox Phaser 3610, Apple’ın mobil yazdırma çözümü “AirPrint” uygulamasını destekleyerek, kurulum ya da yükleme gerektirmeden iPhone, iPad, iPad Mini ve iPod Touch’tan doğrudan baskı alma imkanı veriyor. Xerox Phaser 3610’un opsiyonel kablosuz bağlantı özelliği, hem mobil çalışma sistemini hem de ofis içinde hareket özgürlüğünü destekliyor.

Xerox Phaser 3610, dakikada A4 ebatında 45 sayfaya ulaşan baskı hızı ile kendi kategorisindeki en hızlı yazıcılar arasında yer alıyor. Yoğun iş akışını kesintiye uğratmamak ve sürekli baskı ihtiyacını karşılamak üzere, modüler olarak eklenebilen 550 kağıt kapasiteli 3 opsiyonel kağıt tepsisi seçeneği ile baskı hacmi 2350 sayfaya çıkarılabiliyor. Xerox Phaser 3610, 1200 x 1200 dpi çözünürlüğünde kaliteli baskı yapıyor.

Xerox Phaser 3610, başka marka ürünlerde bulunmayan patentli kimyasal toner teknolojisi Xerox EA toner kullanıyor. Xerox EA toner, geleneksel tonerlere göre daha düşük ısıda baskı yapıyor ve yüzde 20 daha az enerji harcıyor. Yüzde 35 daha az CO2 salınımı ile karbon ayak izini azaltıyor.

Xerox Phaser 3610’un yüksek kapasiteli toner kartuşları iş süreçlerini kesintiye uğratmadan uzun süren bir kullanım imkanı veriyor. Xerox Phaser 3610’un otomatik çift taraflı baskı özelliği, kağıt tasarrufu sağlıyor.

Tüm güncel Microsoft, Mac ve Linux sürümleri ile uyumlu olan Xerox Phaser 3610, 216 g/m2’ye kadar ağırlığı olan yüksek gramajlı farklı ebat ve boyutlardaki medyalara baskı yapabiliyor. Xerox Phaser 3610 yetkili satış noktalarından iki yıl Xerox garantisiyle tüketicilere sunuluyor.