Daha hızlı daha fonksiyonel

Xerox, A4 renkli lazer çok fonksiyonlu yeni ofis ürünü Xerox WorkCentre 6605’i piyasaya sunuyor.

Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, faks ve kağıttan e-posta özelliklerinin hepsi birarada kullanılabilen, dakikada 35 sayfa renkli baskı hızı olan Xerox WorkCentre 6605; renkli Türkçe dokunmatik ekrana sahip ve tasarruflu özel geliştirilmiş Xerox EA toneri kullanıyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, her ölçekteki ofisin ihtiyacını karşılayacak çok fonksiyonlu yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Xerox’un, piyasaya sunduğu renkli lazer çok fonksiyonlu yeni ofis ürünü Xerox WorkCentre 6605, özellikle yoğun iş hacmi olan küçük ve orta ölçekli işletmelerde çalışanların iş verimliliklerini artırmayı, yüksek performansı ile çalışanlara hız ve zaman kazandırmayı hedefliyor. Üst düzey makinelerde kullanılan Xerox’un patentli kimyasal toner teknolojisine sahip olan Xerox WorkCentre 6605, pantone onaylı renk skalası ile mükemmel ayrıntı ve netliğe sahip canlı metinler ve görüntüler basabiliyor.

Xerox WorkCentre 6605, sadece üst grup çok fonksiyonlu bir ofis ürününde görülebilecek özellikleri ile dikkat çekiyor. Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, faks ve e-posta özelliklerini bir makinede ve istenirse aynı anda kullanma imkanı veren Xerox WorkCentre 6605, siyah-beyaz ve renkli baskıda dakikada 35 sayfa çıktı alıyor. İlk sayfa çıkışı 10 saniyede alınan Xerox WorkCentre 6605, 1200 x 1200 dpi yüksek kalitede baskı çözünürlüğü sunuyor. Çift taraflı baskı ve tek sayfaya çoklu baskı özelliği olan Xerox WorkCentre 6605’in aylık baskı hacmi 80.000 sayfaya ulaşıyor. Standart kağıt kapasitesi 1.250 sayfaya kadar varabilen Xerox WorkCentre 6605; zarf, etiket, asetat, broşür gibi farklı ebat ve ağırlıklardaki medyalara baskı yapabiliyor.

Xerox WorkCentre 6605’in 4,3 inç büyüklüğündeki renkli dokunmatik ekranı, makinenin özelliklerini metin veya grafikle anlatarak kullanıcıların, makineyi kolay ve sorunsuz kullanmalarına yardımcı oluyor. Xerox WorkCentre 6605, taradığı dokümanları, ağ üzerindeki bir bilgisayara veya bir e-posta adresine gönderebiliyor. PDF tarama yapabiliyor ve dokümanı tekrar basmak üzere hafızada tutabiliyor. Genişletilmiş güvenlik özelliğine sahip Xerox WorkCentre 6605, özel bir baskıyı veya faks işini, kullanıcı kendi özel şifresiyle işlemi başlatana kadar sırada tutuyor, işlem tamamlandıktan sonra da hafızasındaki bilgileri otomatik olarak siliyor.

Tüm güncel Microsoft, Mac ve Linux sürümleri ile uyumlu olan Xerox WorkCentre 6605, 1295 Dolar + KDV’den başlayan fiyatı ve iki yıl Xerox garantisiyle tüketicilere sunuluyor.