Xerox ile işini büyüteceklere ING Bank’tan destek

ING Bank, Xerox işbirliği; teknoloji yatırımı yaparak işini büyütmek isteyen firmalara finansman imkânı sağlıyor. Firmalar Xerox’tan alacakları ekipman ve destek hizmetleri için ING Bank’tan finansman sağlayabilecekler.

İş süreçleri ve doküman yönetimi alanında dünyanın lider şirketi Xerox ile yapılan işbirliği kapsamında, ING Bank, şirketlerin Xerox’tan alacakları ürünlere cazip faiz avantajları ve uygun vadelerle finansman imkânı sağlıyor.

Her ölçekten firma, Xerox’tan satın alacakları yazıcı, dijital baskı ekipmanları, yazılım ve destek hizmetleri için ING Bank’tan finansmana ulaşabilecekler.

ING Bank, fatura finansmanı ve işletme sermayesi kredileri ile firmaların nakit akışlarına uygun ödeme seçenekleri ve 60 aya varan vadelerde, fatura tutarının %100’üne varan finansman sağlıyor.

ING Bank’ın cazip fırsatından yararlanmak çok kolay
Cazip koşullardan faydalanmak isteyen firmaların, kredi başvurusu sırasında, Xerox’tan satın aldıkları ürün ve servisleri gösteren orijinal veya proforma faturayı, ING Bank Şubelerine ibraz etmeleri yeterli olacak.

Xerox İşletme Sermayesi Kredisi:

Vade Faiz Oranı (aylık) Para Cinsi
3-36 ay 0,99% TL
37-60 ay 1,01% TL
Vade Faiz Oranı (aylık) Para Cinsi
24 ay 0,44% USD/EUR
36 ay 0,43% USD/EUR
48 ay 0,47% USD/EUR

Kredi dosya masrafı TL krediler için asgari 250 TL, YP krediler için asgari 250 USD/EUR’dur. Dosya masrafına BSMV dahil değildir. ING Bank günün koşullarına göre faiz oranını, kampanya içeriği ve süresini değiştirme, gerektiğinde kefil talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.