Teknik detay görmek isteyenlere

Xerox mimarlık, mühendislik ve inşaat şirketlerinin ilgisini çekecek, beklenen yeni ürünü Xerox 6705'i Türkiye'de piyasaya sunuyor.

Xerox 6705 Geniş Format Baskı Sistemi; plan, proje, çizim baskısı yapan ve teknik detay görmek isteyenlere, sınıfının en iyi görüntü kalitesiyle A0 boyutuna kadar baski alma ve tarama yapma imkanı veriyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, siyah beyaz geniş format cihazlarına bir yenisini daha ekliyor. Mimarlık, mühendislik, inşaat şirketleri ile üretim firmaları ve ticari baskı merkezlerinin teknik dokümanları için en hızlı ve ekonomik seçeneklerden biri olan Xerox 6705; keskin ve kusursuz bir görüntü kalitesi sunuyor. Tam renkli tarayıcısı, geniş formatlı renkli dosyaların yüksek çözünürlüklü dijitalleştirilmesini sağlıyor. Xerox 6705, 10.4 inç renkli kontrol paneli ve dokunmatik ekranıyla da kullanımı kolay hale getiriyor.

Sınıfındaki en iyi baskı kalitesine sahip olan Xerox 6705, 600×600 dpi çözünürlüğe kadar yüksek kaliteli çıktı veriyor. Önceki modele kıyasla ilk baskı süresi yüzde 30 geliştirilmiş olan Xerox 6705, dakikada 5 A1 boyutlu sayfa üretebiliyor. Kağıt besleme miktarını arttırmak için iki rulo besleme seçeneğine sahip olan Xerox 6705, kullanıcı dostu arayüzü ile geniş format yazıcı deneyimi olmayanların bile kolay ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Renkli tarama özelliği ile dikkat çeken Xerox 6705 taradığı dosyaları ağdaki bir bilgisayara ve yazıcıya gönderebiliyor, CentreWare yazılımı ile taranmış verileri uzaktan yönetebiliyor. Güvenli baskı imkanı sağlayan Xerox 6705’in özel baskı, şifreli koruma, hard disk üzerine yazma, veri şifreleme gibi özellikleri diğer yazıcılardan farklılaşmasını sağlıyor. Xerox 6705’de bulunan renk yoğunluğunu ayarlama özelliği ise; imza ve mühürleri belirginleştirme, kırmızı işaretleri vurgulama ve belirli renkleri kapatma esnekliği sunuyor.

Xerox Türkiye Grafik Sanatlar Pazarlama Müdürü Kemal Pektaş Xerox 6705 ile ilgili; “Xerox geniş format yazıcılarda teknolojisini ileriye taşımaya, müşteri ihtiyaçlarını baskı kalitesi, verimlilik ve kolay kullanım açısından karşılamaya devam ediyor. Bu ürünü farklı kılan önemli özelliklerden biri de yüksek kaliteli baskıyı üstün güvenlik uygulamaları ile sağlamasıdır” dedi.

Teknik personelin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için renkli bir tarayıcı ile donatılan kompakt, çok fonksiyonlu Xerox 6705 ayrıca, çok yaygın kullanılan A0 boyutundaki geniş format çizim dokümanları dahil birçok boyuttaki dokümanı kopyalayabiliyor. A0 boyutunda çıktılar sağlarken; kullanım kolaylığı, işlevsellik ve çok fonksiyonlu bir verimliliği plan, proje yapan teknik ofislerin kullanımına sunuyor.