Akademi Xerox 2013 tamamlandı

Geleneksel “Akademi Xerox” organizasyonu, Xerox iş ortaklarının katılımı ile Antalya’da yapıldı.

Xerox her yıl “Akademi Xerox” adıyla düzenlendiği eğitimlerle, iş ortaklarının satış elemanları ve müdürlerine, sektördeki yeni ürün ve çözümler, satış taktikleri, müşteri yaklaşımları, satış sonrası destek hizmetleri gibi konularda eğitimler veriyor, iş ortaklarının pazarda daha başarılı olmalarını sağlıyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, iş ortakları ve müşterilerinin işlerini büyütmelerine destek vermeye devam ediyor. On yılı aşkın bir süredir düzenlenen Akademi Xerox Organizasyonu, bu yıl Antalya’da Limak Atlantis De Luxe Hotel&Resort’ta gerçekleştirildi. Xerox, iş ortaklarına ürün, çözüm, servis ve müşteri yaklaşımı konuları başta olmak üzere yoğun bir program dahilinde eğitim verdi. Çeşitli düzeylerde 150’ye yakın iş ortağı çalışanının katıldığı 3 gün süren eğitime, Xerox Gelişen Pazarlar Organizasyonu (DMO) ICGB Kanalı Genel Müdürü Villy Fine da katıldı.

Eğitimin ilk oturumunda Xerox’un müşteri, hizmet ve kalite yaklaşımı anlatıldı. Tüm gün süren eğitim ve seminerlerde yeni ürün ve çözümlerin yanı sıra stratejik müşteri yaklaşımları, satış sonrası hizmetler, farklılık ve katma değer sunan hizmetler gibi konular da ele alındı. Ayrıca, verilen eğitimlerin uygulamalı olarak kavranabilmesi için ürünler üzerinde demolar yapıldı, farklı konu başlıkları altında çalıştaylar düzenlendi.

Akademi Xerox etkinliğinin ana konularından biri, Xerox’un yeni teknolojisi ConnectKey’di. Xerox ConnectKey, çok fonksiyonlu ofis ürünlerini mobil olarak erişilebilen, bulut (cloud) sistemlerle entegre bir platforma dönüştürüyor. Xerox ConnectKey, dokümanların uzaktan yönetilebildiği, her kurumun kendi iş süreçlerine göre dizayn edilebilen, geleceğin mobil çalışma düzenini destekleyen yeni bir platform sunuyor.

Organizasyonun son gününde, Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer, Xerox ile ilgili dünyada ve ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerle ilgili bilgi verdi. Mehmet Sezer konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Akademi Xerox, Xerox ürün ve çözümlerini müşterilerimize ulaştıran iş ortaklarımızın, kendi müşterilerine daha bilgili ve donanımlı bir şekilde ulaşmaları ve yeni pazar fırsatları yaratmaları için Xerox tarafından verilen bir eğitim programıdır. Bu eğitimler, Türkiye’nin her noktasında aynı kalite ve anlayışla hizmet vermemizi sağlamaktadır” dedi.

Akademi Xerox etkinliği, Xerox ve iş ortaklarının çalışan ve yöneticilerinin katıldığı gala yemeği ile sona erdi.