Xerox’un yeni Kurumsal Satış ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Gençtürk

Gökhan Gençtürk, Xerox Türkiye’nin yenilenen organizasyonunda Kurumsal Satış ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, Türkiye’deki kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Sektörün deneyimli isimlerinden Gökhan Gençtürk, Kurumsal Satış ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Xerox Türkiye kadrosuna katıldı. Gökhan Gençtürk yeni görevinde kurumsal satış operasyonlarından sorumlu olacak ve doğrudan Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer’e rapor verecek.

Gökhan Gençtürk, kariyerine Siemens Nixdorf Proje Yöneticisi olarak başladı. Sonrasında sırasıyla, Siemens Business Services’da İş Geliştirme Müdürü ve Siemens Bilgi Teknolojileri Hizmetleri ve Servisleri’nde Satış Müdürü olarak görev alan Gökhan Gençtürk Xerox’a katılmadan önce Fujitsu Technology Solutions’da Kurumsal Satış Direktörü olarak çalışmaktaydı.

Gökhan Gençtürk, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği lisans ve İstanbul Üniversitesi’nden İşletme Yönetimi yüksek lisans derecelerine sahip. Ayrıca University of California’da Global Pazarlama Yönetimi, Uluslararası Finans Yönetimi, Değişim ve Teknoloji Yönetimi programlarına katılan Gökhan Gençtürk, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Günebakan İletişim Danışmanlık
Em.Sb.Evl. Sitesi No: 46/1
Esentepe/İstanbul
Tel: 0212 347 90 57(pbx)
Faks: 0212 347 90 58
gunebakan@gunebakan.com.tr