Drupa 2012’de Xerox’un gövde gösterisi

Xerox, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde dört yılda bir düzenlenen Drupa 2012 Fuarı’nda en son teknoloji ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Xerox, Drupa’da önümüzdeki yıllara ışık tutacak yeni teknoloji ve yaklaşımlarını, farklı konseptlere ve sektörel uygulamalara göre bölümlenmiş 2.500 metrekarelik devasa stand alanında sergileyecek. Dünyaca ünlü gösteri grubu “Cirque Du Soleil’de” her gün 3 kez Xerox standında çok özel gösteriler yapacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 03-16 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Drupa 2012 Fuarı’nda yeni ürün ve teknolojileri duyurmaya hazırlanıyor. Dört yılda bir düzenlenen Drupa’da geleceğe ışık tutacak yeni teknoloji ürün ve çözümler sergilenecek. Drupa’nın en büyük stand alanlarından birinde ürün ve çözümlerini sergileyecek olan Xerox’un, Drupa’da süpriz yenilikler açıklaması bekleniyor.

Xerox’un Türkiye’den 100’e yakın Matbaa, Yayınevi ve Baskı Merkezi’ni özel konuğu olarak ağırlayacağı Drupa Fuarı’nda önemli yatırım kararlarının alınması bekleniyor. Dünyanın her tarafından matbaalar, baskı merkezleri ve yayınevi profesyonellerini, pazarlama iletişimi uzmanlarını ve basın mensuplarını bir araya getiren fuarda Xerox, Hall 8B’de yaklaşık 2,500 m2’lik devasa stand alanıyla yer alacak. Standda, iş hacmini ve performansını arttıracak teknolojik gelişmeler, özel iş geliştirme programları, yenilikçi baskı çözümleri ve tüm dünya üzerinde kullanılan gerçek uygulamalar sergilenecek. Xerox Drupa Fuarı’nda aşağıdaki 4 ana konsept altında ürün ve çözümlerini tanıtacak:

  • Maliyetlerinizi düşürün …
  • Daha fazla iş üretin …
  • Müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirin …
  • İşinizi büyütün …

Xerox’un standında toplantı odaları, VIP salonu, ülke bilgilendirme odaları ve sosyal medya alanı bulunuyor. Toplantı odaları; her biri 6 kişilik 8 özel ve 4 yarı özel oda, 8 kişilik 1 özel oda, 26 kişilik 3 özel oda, 40 kişilik 1 sunum odasından oluşuyor. Her bir odada ziyaretçilere özel uygulama sunumları ve ikramlar sunulacak. Ayrıca, Xerox standında dünyaca ünlü gösteri grubu “Cirque du Soleil” her gün 3 gösteri yapacak. Ziyaretçiler özel Cirque du Soleil gösteri grubu ile beraber fotoğraf çektirme imkanı bulacak.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Xerox Türkiye Grafik Sanatlar Pazarlama Müdürü Serra Yılmaz; dört yılda bir düzenlenen Drupa Fuarı’na Xerox’un büyük önem verdiğini belirterek, “Xerox önümüzdeki yıllara damgasını vuracak yeni baskı teknolojilerini Drupa’da sergileyecek. Katılımcılara, işlerini hızlandıracak, operasyonlarını kolaylaştıracak, karlılıklarını arttıracak ve onlara yeni iş fırsatları yaratacak çözümlerimizi mutlaka görmelerini tavsiye ediyoruz” dedi.

Xerox, Türkiye’den gelecek Drupa 2012 ziyaretçilerini ağırlamak ve son teknoloji baskı çözümlerini tanıtmak üzere Xerox’un standında konu uzmanı bir Türk ekipte hazır bulunacak. Xerox standında, Türkiye’den gelecek Drupa ziyaretçilerine Xerox’un en son teknoloji baskı çözümleri uygulamalı bir şekilde gösterilecek.

Ayrıntılı Bilgi İçin
Günebakan İletişim Danışmanlık
Em.Sb.Evl. Sitesi No: 46/1
Esentepe/İstanbul
Tel: 0212 347 90 57 (pbx)
Faks: 0212 347 90 58
gunebakan@gunebakan.com.tr