İster buluta ister bilgisayara

Xerox, yeni ürünü Xerox DocuMate 3125’i piyasaya sunuyor.

Dokümanları doğrudan buluta (cloud) veya bilgisayarınıza tarama imkanı sunan Xerox DocuMate 3125, “Tek Tuş” çalışma teknolojisi ile kartvizitten A4 ebata her çeşit belgeyi tarayabiliyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, tarayıcı ürünleri portföyünü piyasaya sunduğu yeni Xerox DocuMate 3125 model tarayıcı ile genişletiyor. Xerox DocuMate 3125’de taranan dokümanlar arşivlenebiliyor, ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayara kopyalanabiliyor ya da buluta (cloud) gönderilebiliyor.

Xerox DocuMate 3125’de bulunan “Tek Tuş (Visioneer OneTouch)” uygulamasının bir uzantısı olarak geliştirilen Visioneer CONNECT özelliği ile kullanıcılar, tek bir tuşa basarak kağıt dokümanları tarıyor ve buluta (cloud) yükleyebiliyor. Google Docs, Evernote, FilesAnywhere, OfficeDrop ve DropBox gibi kurumların sunduğu bulut (cloud) alanlarından kullanıcılar ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Küçük tasarımıyla dikkat çeken Xerox DocuMate 3125, USB 2.0 bağlantısını destekliyor. Aynı anda çift taraflı (dubleks) tarama yapabilen Xerox DocuMate 3125, 200 dpi çözünürlüğünde dakikada tek taraflı 25 sayfa ve önlü arkalı 44 görüntü tarıyor. Xerox DocuMate 3125’in 50 sayfalık otomatik doküman besleyicisi (ADF) bulunuyor. Plastik kartlar, kartvizitler, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi küçük ebatlı farklı tipteki belgeler de Xerox DocuMate 3125 ile kolayca taranabiliyor.

Günlük çalışma kapasitesi 3 bin sayfa olan Xerox DocuMate 3125, yüksek tarama hacmi olan ofislerin ihtiyacını rahatca karşılayabiliyor. Xerox DocuMate 3125’in ultrasonik çift besleme detektör sistemi, zımbalı yada hatalı sayfaları tespit edip, kullanıcıya alarm veriyor. Ayrıca Xerox DocuMate 3125, taranan belgeyi isteğe bağlı olarak “PDF” dosyasına veya “JPEG, TIF, BMP” gibi farklı formatlardaki resim dosyalarına dönüştürebiliyor.

Xerox DocuMate 3125 ile birlikte sunulan yazılımlar arasında bulunan “Visioneer Acuity”, kullanıcılara gelişmiş görüntü iyileştirme seçenekleri sunuyor. “Visioneer DriverPLUS” ise, şirketlerin operasyonel uygulamalarını, bireysel ve kurumsal müşterilere göre özel olarak kurguluyor. “Nuance PaperPort” ve “OmniPage Pro OCR” da, Xerox DocuMate 3125‘de taranan belgelerin Word, Excell gibi ilk yazıldıkları ofis yazılım formatlarına geri dönüştürülmesini sağlıyor. Tüm bu yazılımlarla; anlaşmalar, raporlar, kimlik kartları gibi çok farklı belge tipleri kolayca ve güvenli bir şekilde taranıyor. TWAIN, WIA ve ISIS sertifikaları bulunan Xerox DocuMate 3125, 2 yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin
Günebakan İletişim Danışmanlık
Em.Sb.Evl. Sitesi No: 46/1
Esentepe/İstanbul
Tel: 0212 347 90 57 (pbx)
Faks: 0212 347 90 58
gunebakan@gunebakan.com.tr