Xerox’tan bir sözünüze bedava yazıcı

Xerox, KOBİ’lere yönelik Türkiye’de ilk olacak yeni bir program başlatıyor.

Xerox’un orjinal sarf malzeme kullanımını artırmak üzere başlattığı bu program ile yüzlerce KOBİ, renkli lazer tabanlı bir ofis ürününe bedava sahip olacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, Türkiye’de KOBİ’lere bedava yazıcı veya çok fonksiyonlu ofis ürünü kazandıracak yeni bir program başlatıyor. 02 Kasım – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerli olacak bu program ile Xerox, yoğun iş hacmi olan ofislere son teknoloji renkli lazer tabanlı bir ofis ürününü bedava verecek.

Donanım yatırımı yapmak istemeyen ve ayda belli bir miktarda düzenli baskı yapan küçük ve orta ölçekli firmalar, sadece kullandıkları ürünün sarf malzemesini belli bir süre yetkili Xerox iş ortağından alma taahüdü vererek son teknoloji bir ofis ürününe bedava sahip olacaklar. Gerçekleştirilecek bedava yazıcı programına özel, normalde 2 yıl olan garanti süresi de, 3 yıla çıkarılıyor ve ayrıca müşteri yerinde servis garantisi de veriliyor. KOBİ’ler, bedava yazıcılarla birlikte gelecek dolu tonerlerle, modeline göre ilk 1000 ile 12.000 sayfa arasındaki baskıyı ücretsiz alma imkanına da kavuşacaklar. Bu aynı zamanda verilecek baskı taahüdüne göre, 1 ile 6 ay arasında hiçbir sarf malzemesi masrafının oluşmaması anlamına geliyor.

Türkiye’nin her yerinden başvurulabilecek bu programa katılabilmek için www.xerox.com/bedavayazici adlı internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Yapılan başvurular en kısa zamanda Xerox tarafından değerlendirilerek, uygun görülen firmalarla program koşullarına göre anlaşma imzalanacak. Program kapsamında Xerox Phaser 6280, Xerox Phaser 6360 model renkli lazer yazıcılar ile fotokopi, yazıcı, faks ve tarayıcı özellikleri olan Xerox Phaser 6128MFP, Xerox Phaser 6180MFP model renkli lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürünleri bedava sunuluyor olacak.

Bedava yazıcı programı ile yüzlerce KOBİ, fiyatı 500 USD ile 1500 USD olan bir Xerox ürününe bedava sahip olacak. Xerox’un sahte ve orijinal olmayan sarf malzemelerin kullanımını azaltmak, satış sonrası hizmetlerin sürekliliğini sağlamak üzere başlattığı bu programın ilgi görmesi halinde daha fazla ürün çeşidi ve modellemelerle program geliştirilecek.

Xerox iş ortakları ile birlikte yürütülecek program, sadece belirtilen model Xerox ürünleri için geçerli olacak. Sadece küçük ve orta ölçekli firmaların katılabildiği programa, bireysel katılım kabul edilmeyecek. Program kapsamında şu an için sınırlı sayıda sunulan bedava Xerox ürününü talep edecek ofisler, başvuru sırasında belirtecekleri ofis iş yoğunluklarına göre önceliklendirilecek.

-XXX-