Xerox’un yeni indirekt satış koordinatörü Mehmet Savaş Doğan

Mehmet Savaş Doğan, Xerox Türkiye’nin yenilenen organizasyonunda İndirekt Satış Organizasyonu Satış Koordinatörü olarak görev alacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, Türkiye’deki kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Mehmet Savaş Doğan İndirekt Satış Organizasyonu Satış Koordinatörü olarak Xerox Türkiye kadrosuna katıldı. Mehmet Savaş Doğan yeni görevinde; Xerox ürün, çözüm ve servislerini sunan iş ortaklarını yönetecek ve iş ortaklarının satış takımlarına, performans ve strateji yönetiminde destek olacak.

Mehmet Savaş Doğan, 1992 yılında başladığı iş hayatı boyunca çeşitli firmalarda satış pozisyonlarında görev aldı. 1993 yılı ile 2006 yılları arasında Michelin A.Ş.'de ürün sorumlusu, teknik danışman, bölge satış müdürlüğü ve bayi yönetimi birimlerinde görev alan Mehmet Savaş Doğan, yine aynı firmada üretim birimindeki yeni yapılanma ve üretim tesislerinin kurulması ve yönetilmesi konusunda liderlik yaptı. On yılı aşkın bir süre Michelin'de bayi satış organizasyonunu yöneten Mehmet Savaş Doğan son olarak Michelin’de "Orta Dogu ve Afrika Bölgesi Teknik ve Ticaret Müdürü" olarak görev yaptı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Mehmet Savaş Doğan, evli ve bir çocuk babası.

-XXX-