Xerox’a yılın şirketi değerlendirmesi

Ünlü perakende ve dağıtım kanalı dergisi CRN Magazine, Xerox’u çok fonksiyonlu renkli ofis ürünleri kategorisinde “Yılın Şirketi” olarak gösterdi. Bu alanda rakiplerinin önünde değerlendirilen Xerox, servis desteği ve iş ortaklığı konularında da en yüksek puanları aldı.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, bağımsız IT yayınları tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Xerox, Everything Channel’a ait olan CRN Magazine dergisi tarafından, çok fonksiyonlu renkli ofis ürünleri kategorisinde “Yılın Şirketi” seçildi. Katma değerli bayiler, çözüm sağlayıcılar ve diğer kanal profesyonellerine yönelik yayınlanan CRN Magazine (Computer Retail Network); A.B.D’de bilgisayar ve ofis ürünlerinin satın alınma kararlarında etkili olan en önemli perakende ve dağıtım kanalı dergilerinden biri.

Farklı üreticilerin 3,700’den fazla ürününün değerlendirildiği araştırmada Xerox, çok fonksiyonlu renkli ofis ürünleri kategorisindeki bütün rakiplerini geride bıraktı. Servis desteği ve iş ortaklığı konularında da en yüksek puanları aldı. Değerlendirme, ürün ve hizmet kategorisindeki 18 ana tedarikçinin memnuniyetine dayanarak yapıldı.

Everything Channel Editörü ve Başkan Yardımcısı Kelley Danore; “25 yıldır gerçek kanal liderlerini belirleyebilmek için, tedarikçilere kendi kanallarındaki çözüm sağlayıcıları ile ilgili memnuniyetlerini, şikayetlerini ve beklentilerini soruyoruz. CRN ödüllerini kazanmak IT kanal endüstrisi için büyük bir onur. Xerox’u bu başarısından dolayı kutluyoruz” dedi.

Xerox 2010 yılı içerisinde, ofis ürün ve çözümleri için çeşitli yayın ve kuruluşlardan toplam 47 ödül aldı. Bu ödüller arasında; Better Buys For Business tarafından Xerox ColorQube 9200 serisine verilen renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu ürünler kategorisinde “Editörün Seçimi” ödülü, BERTL tarafından Xerox Phaser 6128 MFP’ye verilen lazer çok fonksiyonlu renkli ürünler kategorisinde “Okuyucuların Seçimi” ödülü, Better Buys For Business tarafından Xerox WorkCentre 6400 MFP’ye verilen renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu ürünler kategorisinde “Editörün Seçimi” ödülü ve PC Magazine tarafından Xerox Mobile Express Driver’a verilen “2010’un En İyi Ücretsiz Yazılım” ödülü bulunuyor.

Xerox ödüllü ürünlerini, 2010 yılı içinde San Francisco DMA 2010 Konferans ve Fuarı, Las Vegas SGIA ve Seattle Interface gibi etkinlerde sergileyecek.

-XXX-