Yoğun ofislerin iş yükünü almaya aday

Xerox, KOBİ’lere yönelik siyah beyaz çok fonksiyonlu yeni ürünü Xerox WorkCentre 3550’yi piyasaya sunuyor.

Xerox WorkCentre 3550, dakikada 33 sayfa baskı hızı ve 60 sayfa arkalı önlü tarama, USB harici bellekten çıktı ve tarama; çift taraflı baskı, şifreli baskı, kağıttan e-postaya gönderim, faks yönlendirme gibi ileri teknoloji özellikleri birarada sunuyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Xerox’un KOBİ’lere yönelik satışa sunduğu yeni ürünü WorkCentre 3550, çalışanların ortak kullanımına sunulacak ve tek bir makineden çok farklı çözümler bekleyen firmalar için ideal bir ofis ürünü.

Xerox WorkCentre 3550, otomatik çift taraflı baskı yapabiliyor ve dakikada 33 A4 sayfa siyah beyaz kopyalama, yazdırma, faks ve renkli tarama işlemi yapabiliyor. Üzerinde bulunan CentreWare Internet Hizmetleri Yönetimi yazılımı ile daha verimli ve tasarruflu çalışmayı sağlıyor. Xerox WorkCentre 3550, 1,050 sayfaya kadar çıkartılabilen 550 sayfalık standart kağıt kapasitesi ile yoğun ofislerin iş akışına uygun hareket ediyor.

Xerox WorkCentre 3550’de bulunan güvenli baskı özelliği, kullanıcıların daha önceden belirledikleri güvenlik şifresini girmeden belgeyi basmıyor, hafızasında saklı tutuyor. Üzerinde bulunan Optik karakter tanıma yazılımı (OCR), kullanıcıların taradıkları kağıt belgeleri hızlıca ve kolayca düzenlenebilir, yönetilebilir elektronik dokümanlara çeviriyor. Xerox WorkCentre 3550’in üzerinde yer alan USB girişinden, harici USB belleklerle baskı alınabiliyor ya da tarama işlemi yapılabiliyor. Xerox WorkCentre 3550, bilgisayardan tarama, e-postadan tarama, faks yönlendirme, fakstan e-postaya tarama gibi yöntemlerle, kullanıcılara dokümanları farklı yollarla gönderme seçeneği sunuyor.

Kullanıcı dostu kontrol paneli ve etkin menü düzenlemesi, Xerox WorkCentre 3550’nin kullanımını kolaylaştırıyor. Tarama ünitesine bir seferde 60 sayfa doküman yerleştirilebilen ve çift taraflı tarama yapabilen tarama ünitesi (Duplex Automotic Document Feeder – DADF) hızlı ve kaliteli bir tarama imkanı veriyor. N-up baskı (çoklu sayfayı tek sayfaya sığdırma) özelliğine de sahip WorkCentre 3550, toner tasarruf modu sayesinde toner kullanımını ve baskı maliyetini en aza indiriyor. Ayrıca kimlik kopyalama özelliği de bulunan Xerox WorkCentre 3550 ile kimlik kartı veya ehliyet gibi belgelerin her iki tarafını sayfanın bir yüzüne tek seferde fotokopisi çekilebiliyor.

Xerox WorkCentre 3550, yüksek hızlı USB 2.0 bağlantısını destekliyor. Xerox WorkCentre 3550, Xerox distribütörleri aracılığı ile 2 yıl Xerox garantisi ile 880 USD + KDV fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

-XXX-