Tek makineden çok iş bekleyenlere

Xerox, renkli çok fonksiyonlu yeni ürünü Xerox WorkCentre 7120’yi piyasaya sunuyor.

A3 ve A4 ebat belgeleri basabilen, gelen faksları IP adreslerine yönlendirebilen Xerox WorkCentre 7120; çift taraflı baskı, dakikada 55 sayfa tarama, USB bellekten baskı, renkli ve dokunmatik LCD ekran özellikleri ile dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, çok fonksiyonlu renkli yazıcı portföyünü piyasaya sunduğu yeni Xerox WorkCentre 7120 model ofis ürünü ile genişletiyor. İleri teknoloji özellikleriyle düşük maliyetli renkli baskı sunan Xerox WorkCentre 7120, tasarruf yapmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir yazıcı.

Dakikada 20 sayfa A3 ve A4 ebatlarında renkli ve siyah beyaz doküman basabilen ve kopyalayabilen Xerox WorkCentre 7120; geniş, renkli ve dokunmatik LCD ekranı ile kolay kullanım imkanı sağlıyor. Xerox WorkCentre 7120 kimyasal toner olarak bilinen EA toneri sayesinde daha keskin ve canlı görüntü kalitesi sunuyor. Üründe yer alan “Earth Smart” adlı yazılım, internetten baskı alınırken istenmeyen reklam ve banner görüntülerini almadan çift taraflı baskı yapmayı sağlıyor. Xerox WorkCentre 7120, sunumlar, tablo ve grafikler gibi renkli basılması gereken dokümanları düşük bir maliyete yüksek görüntü kalitesiyle basıyor.

Dakikada 55 sayfaya ulaşan gelişmiş tarama kapasitesi bulunan Xerox WorkCentre 7120, bilgisayarsız ortamda USB bellekten baskı alabiliyor ve belleğe tarama yapabiliyor. Parola korumalı PDF oluşturulabilme ve IP üzerinden faks gönderme özelliği bulunan Xerox WorkCentre 7120 ile, faks yoluyla gelen dokümanlar istenen kişilerin e-posta adreslerine yönlendirilebiliyor. Xerox WorkCentre 7120, Xerox Auditron yazılımı ile renkli baskı maliyetlerini de kontrol ediyor. Xerox WorkCentre 7120 üzerinde tekrar eden iş süreçlerini kontrol eden ve yönlendiren bir ağ ve içerik yönetimi yazılımı da bulunuyor.

Xerox Ofis Grubu Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk; “Bugünün çok fonksiyonlu ofis araçları, baskı ve kopyalamadan çok daha fazlasını yapıyor ve ofislerin iş yapış şekillerini değiştiriyor. Xerox WorkCentre 7120, KOBİ’lerin ofis verimliliğini en üst düzeye çıkarmalarına ve daha düşük maliyetle etkili renkli dokümanlar basmalarına yardımcı olacaktır” dedi.

Özellikleriyle ofis iş süreçlerini kolaylaştıran Xerox WorkCentre 7120, aynı zamanda çevre dostu bir ürün. Uyku modunda 3,08 vat enerji tüketen Xerox WorkCentre 7120’ün üzerinde yer alan bir ara yüz; dokümanlar üzerinde gereksiz sayfaların basımını önlüyor. Xerox WorkCentre 7120’de, EAL3 düzeyinde Ortak Kriter (ISO 15480) Güvenlik Sertifikasyonu bulunuyor.

-XXX-