Ödüllü tarayıcı Türkiye’ye geliyor

Sınıfındaki rakiplerine göre daha çeşitli tarama seçenekleri sunan ve bağımsız test kuruluşu Buyers Laboratory Inc tarafından Üstün Başarı ödülü ile değerlendirilen Xerox DocuMate 3115, Türkiye’de satışa sunuluyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, bağımsız IT yayınlarının beğenisini kazanan yeni tarayıcı cihazı Xerox Documate 3115 Türkiye’ye getiriyor. Xerox’un yeni tarayıcısı Xerox DocuMate 3115, bağımsız değerlendirme yayını Buyers Laboratory Inc. (BLI)’nin “Yaz 2010” değerlendirmelerinde, tarayıcı sınıfında “Üstün Başarı” tanımlaması ile ödüllendirildi. Her yıl verilen bu ödüller, teknolojinin ilerlemesine katkı sağlayan ürünlere veriliyor.

Çeşitli tarama özelliklerine sahip olan Xerox DocuMate 3115; yalnızca ön panelde bulunan bir göstergeyi tuşlayarak, tek bir tuşla 6 tarama profilinden birini seçme olanağı veriyor. Diğer test edilen tarayıcıların çoğu, çok az sayıda jenerik tarama seçeneği sunarken, bazıları ise hiçbir seçenek sunmuyor. Tek tuş özelliğiyle tarama için gerekli birçok adımı eleyen Xerox DocuMate 3115, kullanıcıların daha hızlı tarama yapabilmesine imkan veriyor. 20 sayfalık otomatik doküman besleme kapasitesine sahip ve dakikada 15 sayfa / 30 görüntü taraması yapabilen Xerox DocuMate 3115, önden besleme dilimi ile A4 boyutundaki belgeleri, resimleri, makbuzları ve plastik kimlik kartlarını tarayabiliyor.

Ödülle ilgili açıklama yapan BLI Test Teknikeri Joe Ellerman; “Xerox DocuMate 3115’in kolay kullanım dizaynı ve sıradışı görüntü paneli, kullanıcıların tarama profillerine hızlı ve kolayca bağlanmalarına imkan vererek, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı sağlıyor. Küçük tasarımlı bir makinenin böyle bir yenilik getirmesi hayranlık uyandırıcı” dedi.

Xerox DocuMate 3115, Windows ve Mac operasyon sistemlerini destekleyen çift taraflı renkli tarama yapabilen bir besleme sistemine sahip. Xerox DocuMate 3115’in “Tek Tuş (Visioneer OneTouch)” teknolojisi ile taranan belgeler popüler dosya formatlarında kaydedilip tek bir tuşla belirlenen hedefe yönlendirilebiliyor.

USB bağlantısını destekleyen Xerox DocuMate 3115, Xerox distribütörleri aracılığı ile 465 Dolar + KDV fiyatıyla iki yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.

-XXX-