IPEX 2010’da Xerox’un gövde gösterisi

Xerox, İngiltere’nin Birmingham şehrinde dört yılda bir düzenlenen IPEX 2010 Fuarı’nda en son teknoloji ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Türkçe tanıtım ve sunumların yapılacağı Xerox standında, Türkiye’den gelecek IPEX ziyaretçilerine Xerox’un en son teknoloji baskı çözümleri uygulamalı bir şekilde gösterilecek.

Nis 10, 2010 Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, İngiltere’nin Birmingham şehrinde, 18-25 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenecek IPEX 2010’da yeni ürün ve teknolojiler duyurmaya hazırlanıyor. Baskı endüstrisinde dünyanın en iyi üç fuarından biri olarak gösterilen IPEX 2010’da, dijital baskı pazarındaki son teknoloji ürün ve çözümlerin sergilenmesi planlanıyor.

Dört yılda bir düzenlenen IPEX 2010 fuarına, dünyanın pek çok yerinden 1000’i aşkın firma katılacak. Fuarda Hall 7’de yer alan yaklaşık 2.000 m2’lik stand alanıyla Xerox, dijital baskı teknolojileri alanındaki en son teknoloji donanım ve yazılım çözümlerini tanıtacak. Xerox’un Real Business! Salonu’nda; karlılığı arttıracak baskı işleri, otomasyon arttırımı ve birebir pazarlama gibi konuları içeren sunumlar yapılacak. İş geliştirmeye yönelik verilen bu bilgiler, uzman kişiler eşliğinde ve uygulamalı gösterilerle birlikte sunulacak.

Xerox’un standında Xerox Live Together! Salonu’nun dışında, Yeni İş Akışı Çözümleri, Hızlı Baskı, Pazarlama Dokümanları, İş Geliştirme, Fotoğraf Baskısı, Kitap Baskısı, TransPromo, Dijital ve Ofset, Doğrudan Pazarlama ve Xerox Ducati bölmeleri bulunuyor. Bunun dışında, seminer odası, bar ve internet bulunduran Xerox VIP çadırı fuar alanına kurulacak.

Xerox fuar boyunca Xerox 490, Xerox 1300, iGen4 110, Xerox 700, Xerox 4127, Nuvera 288, DocuColor 8002 makinelerini sergileyecek. Xerox standında ayrıca, kullanıcıların beğenisine ilk kez Print 2009 Fuarı’nda çıkarılan ve IPEX için geliştirilen XMPie teknolojisini de sunacak. Kullanıcılar; XMPie ile yürütülmüş bir çapraz medya kampanyasını (kişiselleştirilmiş kartpostal, e-posta mesajı, Response URL (RURL) web sitesi, Google Map, PayPal işlemi, mobil mesaj ve sunumun tamamlanması ) görme imkanı bulacaklar.

Xerox ilk kez fuarda duyurusunu yapacağı pek çok sürpriz ürün ve çözümün de tanıtımını yapacak. Xerox IPEX’te ayrıca, Grafik Sanatlar Prömiyer İş Ortaklarına (Graphic Arts Premier Partners) açık olacak “Best-of-the-Best” (En İyilerin En İyisi) yarışmasına sponsor olacak. Yarışmacılar, olağanüstü baskı kalitesi ve somut iş sonuçlarıyla birlikte, en iyi baskı uygulamalarını sergileyecek. Kazanan İş Ortağının ödülü fuar esnasında verilecek.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Xerox Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çağlar Yelkencioğlu, dört yılda bir düzenlenen IPEX Fuarı’na Xerox’un büyük önem verdiğini belirterek, “Xerox önümüzdeki yıllara damgasını vuracak yeni baskı teknolojilerini IPEX’te sergileyecek. Katılımcılara, operasyonlarını kolaylaştıracak ve karlılıklarını arttıracak ürün ve çözümlerimizi mutlaka görmelerini öneriyoruz” dedi.

Xerox, Türkiye’den gelecek IPEX 2010 ziyaretçilerini ağırlamak ve son teknoloji baskı çözümlerini tanıtmak üzere Xerox’un standında konu uzmanı bir Türk ekibi hazır bulunduracak. Türkçe tanıtım ve sunumların yapılacağı Xerox standında, Türkiye’den gelecek IPEX ziyaretçilerine Xerox’un en son teknoloji baskı çözümleri uygulamalı bir şekilde gösterilecek.

-XXX-