Xerox’tan “hassas” yazıcı

Xerox, geniş format yazıcı ürün grubunu piyasaya sunduğu Xerox 6279 ile genişletiyor.
Siyah beyaz dijital baskı, fotokopi ve tarayıcı özelliklerine sahip Xerox 6279; geniş ve karmaşık mimarlık ve mühendislik eserleri, elektriksel diagramlar ve mekanik taslaklar gibi hassas detaylar gerektiren dokümanları düşük maliyetle basıyor.

Nis 05, 2010 Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, geniş format yazıcılarda ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Xerox, karmaşık ve hassas detaylar içeren dokümanları yüksek verimlilikte ve düşük maliyetle basmak ve taramak isteyenler için Xerox 6279 geniş format yazıcıyı öneriyor. Xerox 6279; ticari baskı merkezleri, mimarlık, mühendislik ve çizim firmaları için uygun bir makine olarak gösteriliyor.

Keskin görüntü kalitesine ve detaylı teknik çizim yazdırma özelliklerine sahip Xerox 6279, dakikada 7 veya 9 A1 baskı yapabilme hızı ile sınıfının en verimli yazıcılarından biri. Xerox 6279; 600 x 600 dpi baskı ve tarama kapasitesi ile karışık planlar ve şemalarda bile detayların kusursuzca basılmasını ve taranmasını sağlıyor. İsteğe bağlı onboard (entegre tarayıcı) tarama özelliğiyle saniyede 6 ips hızına kadar tarama yapabilen Xerox 6279; buruşmuş yada ıslanmış belgelerin arka planını saklayarak orjinaline uygun şekilde düzeltilmiş olarak basabiliyor ve belgelerdeki önemli detayları koruyor.

Xerox Türkiye PSG Grubu Pazarlama Müdürü Serra Yılmaz; “Görüntü kalitesinin, operasyonel kolaylık ve maliyet öğeleri ile birlikte geniş format yazıcı kullanıcıları için en önemli unsur olduğunu biliyoruz. Xerox 6279; müşteri taleplerine hızlıca yanıt vermek ve yüksek kaliteli dokümanlar üretmek isteyenler için, görüntü kalitesi ve hızının yanı sıra modüler yapısıyla da ideal bir yazıcıdır.” dedi.

Kullanıcılar, Xerox 6279’un fotokopi/yazıcı yada sadece yazıcı modeli özelliklerini kapsayan seçeneklerden birini seçebilirler. Fotokopi/yazıcı modeli siyah-beyaz tarama özelliğinin yanında renkli tarama opsiyonuna da sahip. Tarayıcı, yaygın kullanılan birçok dosya formatını destekliyor ve e-posta kutusuna, FTP sunucusuna yada uzaktaki bir yazıcıya tarama imkanı sunuyor. Türkçe kullanım paneline sahip Xerox 6279 model geniş format yazıcının en önemli özelliklerinden biri ise, kullanıcının ihtiyacına göre sistemin geliştirilebilmesi.

-XXX-