Çok fonksiyonlu yeni geniş format yazıcılar

Xerox, 15 inç dokunmatik ekrana sahip yeni geniş format yazıcılarını piyasaya sunuyor.
Xerox 6604/6605 model yeni geniş format ürün ailesi, siyah-beyaz baskı ve fotokopi özelliklerinin yanı sıra renkli tarama yapabilme işlevine de sahip. Ayrıca, ürünle birlikte gelen FreeFlow Accxes Print Server da kullanıcılarına prova baskı, tarama ve kopyalama imkanı sunuyor.

Nis 05, 2010 Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, siyah-beyaz geniş format cihazlarına iki yeni ürün ekliyor. Mimarlık, mühendislik, inşaat şirketleri ile üretim firmaları ve ticari baskı merkezlerinin siyah-beyaz teknik dokümanları için en ekonomik seçeneklerden biri olan Xerox 6604/6605; siyah-beyaz olmasına rağmen üzerinde yer alan renkli tarayıcı ile her türlü dokümanı elektronik ortama renkli olarak aktarabiliyor. Bir laptop ekranı büyüklüğündeki 15 inç dokunmatik ekranıyla da kullanımını kolay hale getiriyor.

Xerox 6604/6605’in en önemli özelliklerinden biri, birlikte sunduğu FreeFlow Accxes Print Server. Kullanıcılara baskı, tarama ve kopyalama işlemlerinden önce önizleme yapma imkanı veren FreFlow Accxes Print Server aynı zamanda; baskı, tarama ve kopyalama işlemlerinin eş zamanlı yapılabilmesini sağlıyor. Xerox 6604/6605 ayrıca, Xerox model renkli yazıcılarla birlikte kullanılarak özellikle ticari baskı merkezlerinin müşterilerine her alanda hizmet vermesini destekliyor. Sisteme bağlanan Xerox model renkli yazıcı ile 6604/6605 tarayıcısından gönderilen renkli dokümanın renk uyumundan emin olmak için, tarayıcı ve renkli yazıcı arasındaki renk eşleşmesini sağlayan “closed loop color calibration” özelliği performans açısından kritik bir yere sahip.

Xerox 6604/6605 geniş format siyah-beyaz baskı sistemleri, 600 x 600 dpi baskı, tarama ve fotokopi çözünürlüğü ile; acil durum haritaları, elektrikli kablolu diyagramlar yada yapı planları gibi işlerde net ve eksiksiz bir görüntü kalitesi sunuyor. Yeni geniş format renkli yazıcılar, dakikada 5 A1 hızına kadar baskı alabiliyor. Kağıt besleme miktarını arttırmak için iki rulo besleme seçeneğinine sahip olan Xerox 6604/6605, sezgisel kullanıcı arayüzü ile hiç geniş format yazıcı deneyimi olmayanlar için bile çalışmayı kolay hale getiriyor.

Xerox Türkiye Üretim Sistemleri Grubu Pazarlama Müdürü Serra Yılmaz yeni ürünlerle ilgili; “Xerox geniş format yazıcılarda teknolojisini ileri taşımaya devam ediyor. Bu ürünleri diğerlerinden ayıran özelikler; kullanıcılar için ihtiyaca göre özellik ve kapasite eklemeyi kolaylaştıran basit grafik kullanıcı arayüzü, yüksek kaliteli çıktısı ve modüler yaklaşımıdır” dedi.

Fotokopi, tarama ve baskıyı kullanımı kolay bir arayüzde birleştiren Xerox 6604/6605, entegre renkli tarayıcısı ile basılı kopya dokümanları elektronik dosyalara tarayabiliyor. Xerox 6604/6605 ayrıca, çok yaygın kullanılan A0 boyutundaki geniş format çizim dokümanları dahil birçok boyuttaki dokümanı kopyalayabiliyor.

-XXX-